Стратегія на відкладених ордерах

strategiya-na-otlozhennyx-orderax

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про одну вельми ефективну торговельну стратегію, яка передбачає відкриття відкладених ордерів, вона так і називається «Стратегія на відкладених ордерах».

Дана торгова методика підходить для використання на тайм-фреймі H4, що стосується валютної пари, то бажано, щоб вона володіла високою волатильністю, ми з вами розглянемо цю стратегію на парі євро / долар.

Індикатори для стратегії на відкладених ордерах

Стратегія на відкладених ордерах передбачає використання таких інструментів:

  1. EMA 300, яка потрібна нам для визначення глобального тренду. Всі угоди по даній стратегії будуть створюватися тільки в напрямку панівної тенденції. Сигнали, які будуть надходити в інший напрямок потрібно ігнорувати.
  2. Індикатор Nonlagdot. Даний алгоритм призначений для виявлення відповідних точок для входу в ринок і відсіювання хибних сигналів. Nonlagdot є трендовий індикатор, який зовні дуже сильно нагадує Parabolic SAR. Єдина відмінність між ними полягає в тому, що перший при зміні тренда змінює забарвлення. strategiya-na-otlozhennyx-orderax
  3. Індикатор Super Trend. Даний інструмент потрібен нам для підтвердження сигналів, що надходять від попереднього індикатора. Даний інструмент виглядає на графіку у вигляді кривої, яка також змінює своє забарвлення залежно від напрямку тренда. Можна також використовувати на додаток просту ковзаючу середню, якщо все три інструменти будуть видавати сигнал про швидку зміну тренда, різко збільшується надійність сигналу. strategiya-na-otlozhennyx-orderax

Правила торгівлі

Встановлюємо на пару євро / долар на тайм-фрейму H4 всі перераховані вище інструменти. Завантажити індикатори і вже готовий шаблон для даної стратегії ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Як вже було сказано раніше, описувана торгова методика передбачає відкриття тільки відкладених угод. Отже, угоду Buy Stop рекомендується створити при виконанні наступних умов:

  1. EMA 300 повинна розташовуватися нижче графіка ціни.
  2. Nonlagdot і Super Trend повинні показувати висхідний тренд.
  3. Ціна повинна зробити відкат вниз і на вершині цього відкату (допускається похибка в 5-10 пунктів) і потрібно виставити ордер.
Увага: Під відкотом ціни на графіку на увазі ведмежу свічку, мінімум якої нижче попереднього мінімуму. У момент появи низхідній свічки індикатори повинні продовжувати показувати висхідний тренд. Відкат може також виглядати у вигляді декількох ведмежих свічок.

strategiya-na-otlozhennyx-orderax

Стоп лосс рекомендується розмістити біля попереднього локального мінімуму, розташованого нижче індикатори Super Trend. Встановлювати Take Profit в цьому не потрібно.

Закриття ордера рекомендується здійснювати тоді, коли ціна перетне криву індикатора Super Trend або коли індикатор змінить своє забарвлення. А супровід угод рекомендується здійснювати за допомогою ручного трала, тобто в міру руху ціни рекомендується пересувати поступово стоп, враховуючи волатильність використовуваної вами валютної пари.

Правочин Sell Stop рекомендується створити при виконанні наступних умов:

  1. EMA 300 повинна розташовуватися вище графіка ціни.
  2. Nonlagdot і Super Trend повинні показувати спадний тренд.
  3. Ціна повинна зробити відкат вгору і на вершині цього відкату (допускається похибка в 5-10 пунктів) і потрібно виставити ордер.

strategiya-na-otlozhennyx-orderax

Стоп лосс рекомендується розмістити біля попереднього локального максимуму, розташованого вище індикатора Super Trend. Встановлювати Take Profit не потрібно.

Закриття ордера рекомендується здійснювати тоді, коли ціна перетне криву індикатора Super Trend або коли індикатор змінить своє забарвлення. А супровід угод рекомендується здійснювати за допомогою ручного трала, тобто в міру руху ціни рекомендується пересувати поступово стоп, враховуючи волатильність використовуваної вами валютної пари.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Стратегія на відкладених ордерах відрізняється простотою в застосуванні, так що раджу придивитися до неї всім новачкам. Вище разом з шаблоном і індикаторами ви зможете також завантажити радник, створений на основі даної стратегії.

Щоб завантажити радник зі стратегії на відкладених ордера, скористайтеся посиланням, яка розташована нижче.

В архів, що скачав ви знайдете файл торгового робота, який носить назву lot-lib. Цей файл необхідно перенести в розділ «Experts» вашої торгової платформи. Після цього необхідно обов`язково перезапустити МТ4. Автори цього радника спочатку оптимізували його параметри, тому вносити будь-які зміни в його налаштування вам не доведеться.

Якщо ви володієте необхідним досвідом в оптимізації торгових роботів, то можете випробувати цей експерт на демо-рахунку і відповідно до отриманих результатів внести зміни в його параметрами.

Тестування торгового робота

Силами досвідчених трейдерів було проведено тестування описуваного нами торгового робота. Тривалість тестування склала два роки. Робот застосовувався для відкриття ордерів на валютній парі євро / долар на годиною часовому інтервалі. З результатами проведених тестів ви можете ознайомитися на зображенні, розташованої нижче.

strategiya-na-otlozhennyx-orderax

Як ви могли помітити, загальний прибуток робота за торговий період перевищила 56%. За весь час роботи максимальний розмір просадки склав всього 27%, що є досить непоганим результатом.

Рівень прибутковості цієї стратегії можна збільшити, якщо застосовувати ручний трейлинг стоп. У цьому випадку прибутковість даної торгової методики можна збільшити на 15-20% по відношенню до рівня прибутковості, досягнутим за період тестування.

Дана методика ведення торгів є відносно безпечною, при цьому, вона в змозі забезпечити досить пристойний рівень прибутковості.

Перед тим як починати торги на реальні гроші, випробуйте цю торгову методику на демо-рахунку. Лише після накопичення необхідних навичок можна приступати до ведення торгів на реальні гроші.