Стратегія торгівлі бінарними опціонами на новинах

торговля бинарными опционами на новостях

Я помітив, що майже всі трейдери запитують мене про торгівлю бінарними опціонами на новинах. Воно й не дивно, адже інтернет сьогодні буквально рясніє привабливими стратегіями, заснованими на головах биків або очікуваннях з економічного календаря. Здавалося б, ці стратегії доступні кожному. Однак новачки пробують свої сили на терені фундаментального аналізу і, звичайно, в кінцевому підсумку зливають свої депозити. Чому ж стратегії торгівлі на новинах не працюють? Чи можливий заробіток на економічних новинах? Про це і піде мова в моїй сьогоднішній статті.

Стратегія торгівлі на новинах: теорія

Для початку давайте розберемося, як торгувати бінарними опціонами на новинах. Стратегія, якщо її взагалі можна так назвати, досить проста:

  • Відкриваємо економічний календар;
  • Шукаємо найближчу важливу новину (зазначену трьома головами биків), наприклад, пов`язану з євро;
  • Чекаємо виходу новини;
  • Беремо сигнал для бінарних опціонів на call по EUR / USD, якщо новина вийшла позитивна;
  • Беремо сигнал для бінарних опціонів на put по EUR / USD, якщо новина вийшла негативна;
  • Отримуємо профіт.

Звучить відмінно, правда? Все б нічого, однак на практиці все зовсім не так.

Торгівля бінарними опціонами на новинах: практика

Але як же справа йде насправді? Як відбувається торгівля бінарними опціонами на новинах на практиці? Тут все складніше, ніж прості голови биків. Безумовно, важливі економічні новини дуже сильно впливають на вартість активів, можна сказати, що вихід новин - це і є основна причина зміни ринкових цін. Однак, вимірювати цей вплив з точки зору «вийшла хороша новина» або «вийшла погана новина», щонайменше непрофесійно. Торгівля на новинах - досить складна річ. Деякі новини можуть бути для ринку несподіваними, деякі ринок міг передбачити і відіграти заздалегідь. Крім того, вихід важливих новин - це завжди привід для спекуляцій з боку великих гравців.

Давайте розберемося на конкретному прикладі

стратегия торговли на новостях

Давайте розглянемо всю неспроможність стратегії торгівлі з економічних новин на прикладі простих новин. Наприклад, очікувався приріст ВВП в США в поточному кварталі (важлива новина по долару з трьома головами биків). Новина вийшла, ВВП, як і очікували аналітики, виріс, але при цьому долар особливо не зрушив з місця. Чому? Все просто, весь тиждень долар йшов вгору (на очікуваннях) і заздалегідь відіграв весь свій потенціал до зростання ще до виходу новин. Для трейдерів вихід даної новини не був сюрпризом і не привів до ринкових стрибків.

Розглянемо наступний приклад з такими ж вихідними даними. Новина вийшла, ВВП виріс, долар сильно пішов вгору (все, здавалося б, логічно), але потім різко впав ще нижче попередніх значень. Що могло статися? Новина-то вийшла «хороша»?

Все просто, великі ринкові гравці (маркетмейкери) спеціально почали скуповувати долари, в результаті чого вартість долара почала зростати. Решта учасників ринку побачили висхідний тренд на тлі важливою економічною новини і теж почали скуповувати долари. Далі маркетмейкери швидко розпродали свої долари по дуже високим курсом. Як наслідок, вартість доларів впала. Тобто відбулася звичайна ринкова спекуляція, в результаті якої одні заробили за рахунок інших.

Виходить, що навіть «хороші новини» не завжди позитивно впливають на курси валют. Тому для того, щоб розуміти, як торгувати по новинах на бінарних опціонах, потрібно хоча б трохи розбиратися в економіці. Потрібно навчитися визначати ринкові очікування, розуміти реальне значення цифр в економічному календарі, уникати пасток з боку маркет-мейкерів. Досвід - це єдине, що може забезпечити стабільність в торгівлі на новинах. Якщо мова йде, скажімо, про зміну процентної ставки, потрібно хоча б розуміти, що таке процентна ставка в принципі. Без базового розуміння економіки, політики і принципів роботи ринку стратегія бінарних опціонів «Торгівля на новинах» - ні що інше як тикання пальцем в небо.

Як торгувати бінарними опціонами на новинах? висновок

как торговать бинарными опционами новостях

Отже, давайте підведемо підсумки:

  • По-перше, не варто шукати простоту в стратегіях для бінарних опціонах, заснованих на новинах. Кожна новина унікальна, а якщо ви берете сигнали для бінарних опціонів, орієнтуючись просто по головах биків, то дуже швидко скоротіть розміру вашого депозиту до мінімального;
  • По-друге, повторю, новина, зазначена в календарі, як важлива, по факту може вийти згідно ринковим очікуванням, а з іншого боку - менш значима новина може вийти з несподіваними результатами і розгорнути графік. Тому потрібно самостійно аналізувати ринок, тільки в цьому випадку, торгівля бінарними опціонами на новинах зможе приносити прибуток;
  • По-третє, вихід важливої економічної статистики є приводом до великої кількості спекуляцій на ринку форекс. Згадайте про це, перш ніж відкривати угоди, сліпо слідуючи за трендом.

Ось власне і вся відповідь на питання, як торгувати бінарними опціонами новинах. Не втомлююся повторювати, дорогі трейдери, не робіть помилку, не шукайте Граалі на бінарних опціонах. Їх тут просто немає. Якщо вас цікавить заробіток на БО, почніть вивчати ринок (ось тут я викладав короткий поетапний огляд, а тут докладний). Якщо ж вас цікавить заробіток при торгівлі бінарними опціонами на новинах - почніть читати аналітику, самостійно аналізувати ринок. Якщо ж такої можливості у вас ні - не торгуйте хоча б 10 хвилин до і після виходу важливих новин.