Стратегія "Продовження сходження"

Вітаю вас, шановні, трейдери. Сьогодні на сторінках порталу Id-Forex я хочу розповісти про одну дуже простий стратегії торгівлі. Відразу скажу, що вона може застосовуватися самостійно, але краще за все її комбінувати з іншими стратегіями, які представлені в даному розділі.

Продовження сходження - простий алгоритм, в якому немає жодного індикатора. працювати ми будемо не з технічної аналітикою, а із загальним розуміння того, що ринком рухають шаблони. Один з них "тренд твій друг". Тому і торгувати ми будемо теж по тренду. Про те, як відбувається визначення поточної тенденції, я детально говорити зараз не буду. У цій статті дана інформація викладена дуже докладно.

Опис стратегії:

  • Бажаний актив - немає
  • Період графіка для аналізу - 1 година
  • Період графіка для відкриття операції - 5 хвилин
  • Напрямок торгівлі - по тренду
  • Точка покупки - 10: 00 за Москві
  • Термін експірації - 19: 00 за Москві

Давайте розглянемо на конкретному прикладі, як можна застосовувати ці правила на практиці. Отже, відкриваємо живий графік.

Крок перший - визначаємо тренд

Для прикладу візьмемо найпопулярнішу валютну пару - євро-долар. Відкриваємо графік Н1 і бачимо таку ситуацію.

Очевидно, що ми маємо справу з середньострокових і короткострокових висхідним трендом. Отже ми провели первинний ринковий аналіз, який показав - будемо відкривати угоди на підвищення.

Безпосередня торгівля

Тепер, коли ми знаємо, що торгувати потрібно вгору, відкриваємо графік М5 і шукаємо точки входу за правилом, яке описано на початку статті.

Виходить, що ми відкриваємо по 1 активу 1 операцію в день (як показано на малюнку вище). Видно, що було відкрито 3 угоди, 2 з яких відпрацювали прибутково, а третя є відкритою і має потенціал для зростання в напрямку трендової лінії.

Особливості

Навіть такий простий стратегії більш ніж достатньо для прибуткової торгівлі. Природно, не варто думати, що по ній вдасться відкривати суцільні прибуткові позиції. Такого не можливо в принципі. Але працювати в плюс - можна однозначно.

Якщо на графіку немає чіткої тенденції - не відчиняйте угоду, в іншому випадку це може привести до збитку. Якщо тенденція не явно виражена - краще такий день пропустити. Зрештою немає обмежень за активами, і якщо по одному з них флет, то завжди можна знайти інший, де є спрямований рух.