Стратегія breaking points

breaking-points

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію Breaking Points. Ця торгова методика, завдяки своїй простій прекрасно підходить початківцям трейдерам.

Як ви могли помітити з назви стратегії Breaking Points, вона ґрунтується на застосуванні «пробивних точок». Ця торгова методика передбачається застосування двох тимчасових інтервалів D1 і М15. Для створення ордерів можна застосовувати такі пари, як фунт / австралійський долар, євро / австралійський долар, євро / новозеландський долар, євро / ієни і фунт / ієна.

Стратегія Breaking Points грунтується на теорії про те, що практично за кожну торгову сесію цінового рівня рухається як мінімум на 100-200 пипсов в обраному напрямку. Винятком з цього правила є періоди консолідації.

Ключовим завданням трейдера є створення позиції в напрямку руху цінового рівня. Закриття активної позиції слід здійснювати до моменту закінчення тижня.

Далі необхідно детально зупинитися на особливостях створення ордерів.

Якщо ви маєте досвід внутрішньоденної торгівлі, то ви не раз помічали, що ціновий рівень поблизу від максимального / мінімального значення минулого денний свічки робить різкі скачки. Цей пов`язано з тим, що поблизу від мінімального / максимального значення минулого добової свічки розташовуються важливі рівні, від яких залежить подальший напрямок руху ціни. На ці позначки звертають увагу як звичайні трейдери, так і маркет-мейкери.

Пробій одного зі згаданих вище рівнів в більшості випадків є сигналом про зародження нової тенденції.

Стратегія Breaking Points. Правила відкриття позицій

Стратегія Breaking Points передбачає застосування відкладених угод типу Sell Stop і Buy Stop. Відкладені позиції встановлюються один раз в тиждень в понеділок, одразу після відкриття торгів.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

У деяких версіях цієї стратегії рекомендується здійснювати установку ордерів ввечері в п`ятницю, але цей підхід є досить ризикованим, тому що існує ймовірність виникнення гепа.

breaking-points

Для ведення торгів ми застосовуємо досить простий алгоритм:

  1. На необхідно дочекатися початку торгів у понеділок, після чого на тимчасовому інтервалі D1 слід зазначити максимальні і мінімальні значення свічок за п`ятницю, вівторок, середу та четвер.
  2. Далі слід перейти на часовий інтервал М15 і переконатися, що відмічені раніше рівні відображаються на екрані.
  3. На наступному етапі нам необхідно встановити відкладені позиції Sell Stop і Buy Stop поблизу найближчих до ціни відкриття рівнях. Таким чином, ми застосовуємо один рівень для установки ордера на продаж, а другий рівень для установки позиції на покупку.
  4. Якщо який-небудь з рівень розташовується на відстані менше 20 пипсов до ціни відкриття понеділка, то його застосовувати не рекомендується. Відкладену позицію слід встановлювати на більш дальній рівень. Слід звертати увагу на рівні опору / підтримки, так як існує досить висока ймовірність того, що ціна відскочить від них.
  5. Рекомендується відкрити відкривати по дві відкладені угоди в кожному напрямку. Ці позиції будуть відкриті в одному місці, але володіти різними Тейку.

Особливості установки Take-Profit і Stop-Loss

Згідно з твердженнями автора цієї стратегії оптимальним значенням Stop-Loss є 30 пипсов. Take-Profit для першої позиції рекомендується встановлювати на дистанції 50 пипсов, або на найближчий до місця відкриття рівень. Для другої позиції Take-Profit встановлюється на дистанції 100 пипсов або поруч з наступним рівнем. У момент, коли спрацює Take-Profit першої позиції, другий ордер рекомендується перевести в безубиток, тобто переносимо Stop-Loss в місце відкриття першого ордера.

breaking-points

Якщо до кінця тижня позиції закриються по Stop-Loss або Take-Profit, то їх слід закрити самостійно.

Важливо пам`ятати, що при веденні торгів по цій стратегії час від часу ви укладатиме збиткові угоди, тому розмір кожного ордера не повинен перевищувати 3% від наявного депозиту.

Якщо ви є досвідченим трейдером, так можете створювати не два а три ордери в кожному напрямку. Третю позицію слід тримати відкритою до кінця тижня. Цей ордер слід переводити в безубиток разом з другим.

breaking-points

Також можна застосовувати відпрацьовані рівні для повторного створення ордерів. При цьому рекомендується заздалегідь встановити максимально допустимий для себе обсяг збитків за тиждень. Оптимальним значенням максимальних збитків є 200 пипсов в тиждень. Якщо цей ліміт буде перевищено, то від ведення торгів на цього тижня слід утриматися.

Перед застосуванням рекомендується протестувати стратегію Breaking Points на демо-рахунку.