Стратегія «прискорення по тренду»

uskorenie-po-trendu

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію «Прискорення по тренду», яка в наш час користується великим попитом серед трейдерів. Дана торгова методика передбачає використання патерну «свічка прискорення», коли точно з`явилася ця торгова методика, невідомо. Як виглядає свічка прискорення, ви можете побачити на наступній картинці.

uskorenie-po-trendu

Як ви могли помітити, дана свічка з`являється після розвороту ціни. Дана свічка повинна відповідати певним критеріям:

  1. Тінь, яка спрямована в бік минулого руху ціни, повинна бути більше тіла. У ведмежою свічки прискорення тіло менше верхньої тіні, а у бичачої - нижньої.
  2. Вже згадана тінь зобов`язана перекривати діапазон попередньої свічки.

uskorenie-po-trendu

Така зміна ціни на коротких тайм-фреймах сприймається багатьма трейдерами в якості сигналу відновлення колишнього руху. А по факту, це помилковий імпульс, який часто вибиває стопи дрібних спекулянтів. Великі гравці, навпаки, в цей час відкривають позиції за оптимальними цінами. Якщо ретельно придивитися на графіку, то зможете виявити велику кількість таких свічок.

Опис стратегії «Прискорення по тренду»

Автор цієї торгової методики радить здійснювати виявлення патернів на добовому тайм-фреймі, а відкривати ордера на годинному графіку. Що стосується валютних пар, то вони можуть бути будь-якими.

Отже, як тільки на добовому часовому інтервалі відобразиться свічка прискорення, необхідно перейти на часовий відрізок Н1 і відкрити ордер Buy-Stop / Sell-Stop на 5 пунктів вище / нижче місця закриття сигнального бару. 5 пунктів - це дистанція для пар з 4-ма знаками після коми, для інших пар відстань слід перерахувати.

uskorenie-po-trendu

Якщо ціновий рівень на початку торгового дня зробив різкий поворот, що спостерігається досить рідко, потрібно приступити до аналізу графіка Н1, і якщо на ньому ви теж побачите свічку прискорення, то відкривайте ринковий ордер в точці закриття цього сигнального бару. При такому положенні справ відкладені позиції потрібно закрити. Для ефективної торгівлі по цій стратегії нам потрібні тільки 2 тайм-фрейму.

Після появи сигналів, створюються угоди з певними Тейку і профітами. Якщо були відкриті відкладені угоди, тоді лосс дорівнює 40 піпсам, а якщо сигнал був виявлений на часовому відрізку Н1, то розмір стопа становить 50 пипсов. Тейк-профіт у всіх випадках розраховується шляхом додавання 40 піпсов до діапазону бару прискорення.

Використання індикаторів

Вгорі була описана стандартна версія застосування стратегії, але її можна доповнити різними індикаторами, щоб полегшити роботу трейдера. Прекрасним помічником у визначенні тренда є інструмент Parabolic SAR, який прекрасно справляється з визначенням розвороту ціни. На наступній картинці ви можете побачити, як здійснюється фільтрація. У момент виникнення бичачої свічки точки індикатора повинна виникати під графіком ціни, а в момент появи ведмежого - над ціною.

uskorenie-po-trendu

Багато трейдерів можуть заявити, що індикатор Parabolic Sar видає сигнали з невеликим запізненням. Насправді це так і є, тому далі ми розглянемо з вами інший інструмент, який може істотно збільшити прибутковість всієї стратегії.

У ролі ключового інструменту в цьому випадку виступає Standard Deviation (період 20). Даний інструмент потрібен нам, так як саме він найкраще виявляє потужні імпульси.

За допомогою даного індикатора надається можливість виявити ці точки, які і збігаються з екстремумами. Для більш наочного розуміння пропоную вам розглянути конкретний приклад. Запустимо даний індикатор на парі євро / долар.

uskorenie-po-trendu

Отже, перед тим як використовувати цей інструмент, потрібно задати рівні перепроданості / перекупленності. Це завдання вирішується на око, тобто величина відхилення, після якого ціна, як правило, розгортається виявляється шляхом спостережень

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

uskorenie-po-trendu

Ордери на покупку / продаж відкриваються лише в тому випадку, якщо крива індикатора наближається до побудованої прямий. Слід відзначити той факт, що відхилення, що відображається інструментом, завжди має позитивним значенням, незалежно від напрямку ціни.

Важливо пам`ятати, що при використанні інструменту для виявлення стандартного відхилення точок для входу набагато менше, ніж при використанні Параболіка. Це не дозволить нам створювати велику кількість угод, але завдяки більш високому рівню надійності сигналів збільшується ймовірність того, що ордери будуть успішними.

Нова модифікація торгової «Прискорення по тренду» дозволяє як виявляти закінчення тенденції, так і отримувати сигнал для нового входу в ринок. При використанні даного інструменту можна не застосовувати фіксований тейк-профіт. В процесі застосування стратегії в такій формі рекомендується використовувати для закриття позицій ще один Standard Deviation, але з меншим періодом. Якщо ви ведете торги на часовому відрізку D1, як допоміжний алгоритму для виходу з ринку нам знадобиться Standard Deviation (період 5).

uskorenie-po-trendu

У вікні даного інструменту потрібно також побудувати рівень перепроданості / перекупленності, точно таким же способом, як і в першому випадку. При такому підході до торгівлі можна відмовитися і від використання фіксованого стопа. Справа в тому, що в наш час волатильність валютних пар може в будь-який момент вирости, в залежності від макроекономічних факторів. Наприклад, якщо нанести на графік пари євро / долар індикатор ATR, то не важко помітити, як різко змінювалася волатильність цієї пари.

uskorenie-po-trendu

Ознайомившись з розташованої вище картинкою, ви могли помітити, що до початку кризи на ринку присутня стабільна волатильність. Таке становище на ринку існувало досить довго, через що велика частина спекулянтів спокійно отримувала дохід від торгівлі на валютному ринку.

Під час кризових явищ багато методики ведення торгів перестали приносити прибуток. На графіку ви могли помітити, що після настання кризи відбулося суттєве зростання волатильності на парі євро / долар. Саме з цієї причини стратегії, які припускали застосування фіксованих стопів, стали приносити великі збитки.

Стратегія Прискорення по тренду, також входить в число торгових методик, які передбачають застосування фіксованих стопів. Тому, незважаючи на те, що створення торгової методики відбувалося після кризових явищ і протягом досить тривалого періоду вона приносила стабільний дохід, ви повинні розуміти, що якщо відбудеться різке збільшення волатильності, то ця торгова методика може почати приносити збитки. Щоб уникнути подібного розвитку ситуації, слід застосовувати не фіксований Stop-Loss, а плаваючий.

Для вирішення цього завдання можна застосовувати інструмент ATR, але активувати його необхідно не на тижневий графік, а на тайм-фрейм D1. Розраховувати інструмент ATR слід за двадцять днів.

uskorenie-po-trendu

На представленій вище картині ви могли помітити, що значення інструмент ATR дорівнює 0,0072, тобто середнє значення волатильності на застосовуваної нами парі за двадцять діб склало 72 пп. Слід пам`ятати, що значення інструменту з плином часу буде коригуватися в залежності від змін, які будуть відбувається на ринку.

Беручи до уваги все сказане вище, ми можемо сформулювати правила для модифікованої стратегії Прискорення по тренду:

  1. На денному графіку повинна відобразиться фігура прискорення по тренду.
  2. У момент виникнення фігури, індикатор Standard Deviation (20) повинен відобразити сильне відхилення.
  3. Далі необхідно встановити відкладену позицію на п`ять пипсов нижче / вище місця закриття ключовий свічки.
  4. Для розрахунку оптимального значення Stop-Loss слід застосовувати свідчення 20-денного ATR.
  5. Фіксований Take-Profit найкраще не застосовувати. Закриття активної позиції найкраще виконувати в ситуації, коли Standard Devation (5) досягне екстремальної області.

Важливо пам`ятати, що вдалі сигнали для відкриття позицій можуть виникати і на тимчасовому інтервалі H1. Тому цей часовий відрізок ви також можете застосовувати для створення позицій.

Щоб навчитися грамотно застосовувати цю торгову методику для створення позицій, обов`язково потренуйтеся на демо-рахунку.

Для того щоб бути в курсі всіх найсвіжіших радників, індикаторів, стратегій і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мій канал.