Акції в грі - intel диверсифікує бізнес, а звіт перевершує очікування, але акції все одно впали

Відбір акцій NYSE торгові ідеї NYSE і огляд акції в грі

Після торгів у вівторок і середу зростання індексу S & P500 в четвер не означав зовсім нічого, і ще перед вчорашніми торгами вимальовувалася картина подальшого падіння. Зараз на премаркеті SPY повністю анулював свій вчорашній ріст і опускається ще нижче.

"tradingview_f7041-wrapper">

CL1! - тікер WTI

Відбір акцій для торгівлі NYSE

Акції в грі: INTC GPRO HD DIS ADI GS WFC C TSM FAST BAC BSI WYNN GE NFLX BHP EA NKE SBUX ATVI IBM MCD WMT RF THS CLC FUL EIGI RENT PSG INUV MSFT KR ADSK LBTYA BWA FSLR WBMD AMBA


Торгові ідеї NYSE

INTC

Гігант виробник процесорів Intel перевершив очікування Уолл Стріт в звіті, який опублікував після закриття основної сесії. І відразу ж його акції впали з $ 32.75 до $ 31.00. Дуже дивна реакція на сильний звіт за Q4 2015.

Прибуток склав 74 цента на акцію, а дохід $ 14. 9 млрд проти очікувань в 63 цента і $ 14.8 млрд. Його дата-центр і Internet of Things підрозділи встановили новий рекорд квартального прибутку. Гайденс на першу чверть 2016 було піднято до рівня $ 200 млн до $ 14 млрд (включаючи дохід $ 400 млн від поглиненої Altera). І очікують зростання доходу на 5-8% в 2016 році.

Невпевненість проявилася в впала операційного прибутку на $ 200 млн рік до року до $ 4. 3 млрд. Також продажу ключового сегменту персональних комп'ютерів впали на 1%, а за повний 2015 рік зниження продажів склало 8% до $ 32.2 млрд. І ця одна з найважливіших проблем, з якою зіткнулася Intel - продажі персональних комп'ютерів продовжують падати.

Зараз компанія прогресує, диверсифікуючи свій бізнес (дата-центр і Internet of Things) і трансформуючи його в менш залежний від такої специфічного різновиду чіпів, але це довгий шлях. Зараз дата-центри приносять $ 16 млрд, і дохід зростає на двозначне число відсотків щорічно. На хмарні обчислення, Internet of things і пам'ять припадає 40% доходу і 60% прибутку компанії.

Зростання доходу від дата-цетрів.

Але на прикладі поглинання Altera (ALTR) видно, що компанія продовжує інвестувати у виробництво процесорів, хоча і різних варіантів.

З негативних чинників можна привести зниження прогнозу по валовій маржі (gross margin) на Q1 2016, яка складе, за очікуваннями, 58%. Показник знизиться в порівнянні з представленим gross margin Q4 2015 року, рівним 64%.

Інвестори знають, що самі товсті прибутку і високий зріст продажів компанія витягує із сегментів процесорів і дата-центрів - ключовий обчислювальної основи, що відповідає за забезпечення всієї передачі відео в Netflix і реагує на кожен клік в Uber додатку на смартфоні.

І ось як виглядає тенденція продажу персональних комп'ютерів.

Валова маржа за повний 2015 рік також знизилася до 62, 6% в порівнянні з 63,7% в 2014 році. І чистий прибуток відповідно впала до $ 11.4 млрд з $ 11.7 млрд в 2014 році. Всі дані по GAAP.

Акція провалилася на Постмаркет після виходу звіту і продовжує знижуватися на премаркеті.

ВСІМ УСПІШНИХ ТОРГІВ!