Фондовий індекс s & P 500 (продовження)

Продовжимо розпочатий в минулій статті розмова про фондових індексах S & P. Необхідність такого продовження очевидна - адже компанія «Standard & Poor's» розраховує не тільки індекс S & P 500 , з яким ми познайомилися в минулий раз. В цілому кількість індексів, що входять в сім'ю S & P, досягає сотні. Серед них є як галузеві індекси, які відображають ринкову динаміку якоїсь однієї галузі економіки США, так і індекси зведені - що відносяться до всієї економіки Сполучених Штатів в цілому. Крім S & P 500 , до їх числа відносяться S & P 400 і S & P 100 . Як ви здогадуєтеся, цифри в назві індексу показують кількість компаній-емітентів, на основі цін акцій яких ведеться розрахунок.

Але що це ми все про Штатах та про Штатах? ! Звичайно, США - економіка №1, але все-таки на світовій арені є й інші сильні гравці. І це прекрасно знають в компанії «Standard & Poor's». А тому і розраховують індекси і для інших економік світу теж! Про них і піде у нас сьогодні мова. А почнемо ми з Європи.

Індекс S & P Europe 350

Індекс S & P Europe 350 розраховується на основі акцій 350 компаній сімнадцяти держав Західної Європи: Великобританії, Франції, Німеччини, Швейцарії, Нідерландів, Італії, Іспанії, Швеції, Бельгії, Фінляндії, Ірландії, Данії, Португалії, Норвегії, Люксембургу, Греції та Австрії. Принципи включення корпорації в індекс аналогічні тим, які застосовуються для індексу S & P 500 .