Стратегія squeeze - прибуткова торгова методика

strategiya-squeeze

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію Squeeze, яка в наш час користується великою популярністю серед трейдерів. Дана торгова методика призначається для торгівлі на бінарних опціонах.

Багато брокери запевняють трейдерів в тому, що заробити на бінарних опціонах набагато простіше, ніж на ринку Форекс. Звичайно ж, у БО є свої переваги, але є і недоліки. Головний плюс полягає в тому, що на бінарних опціонах трейдер заздалегідь знає потенційний прибуток і збиток.

Стратегія Squeeze, про яку я вам розповім сьогодні, за відгуками трейдерів дозволяє отримувати 7 прибуткових операцій з 10 відкритих.

Опис стратегії Squeeze

Отже, стратегія Squeeze передбачає використання спеціального шаблону, створити який можна на сайті tradingview.com. Після переходу на цей сайт, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на фото розташованої нижче.

strategiya-squeeze

У цьому вікні вам потрібно ввести цікавить актив. У нашому прикладі це пара євро / долар. Після цього перед вами відкриється графік обраного вами активу. Далі вам потрібно вибрати хвилинний тайм-фрейм. Як це зробити, показано на наступній картинці.

strategiya-squeeze

Далі нам потрібно нанести на графік індикатор Squeeze Momentum Indicator. Знайти цей інструмент можна в розділі «Публічні».

strategiya-squeeze

Після виконання цих дій, перед вами повинен відкритися необхідний індикатор для нашої торгової стратегії.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Даний індикатор призначається для виявлення дивергенції.

Дивергенція є ситуацією, коли показання індикатора і ціни є повністю протилежними. Наприклад, ціна зростає, а показання гістограма індикатора знижується і навпаки.

При появі дивергенції ймовірність того, що ціна змінить свій напрямок становить 70 відсотків. У разі відкриття ордера відразу ж після виявлення дивергенції, в рази збільшуються шанси отримання прибутку. Саме таким чином і заробляють трейдери, які застосовують стратегію Squeeze.

Правила відкриття угод

Купувати опціон Вгору рекомендується при виконанні наступних умов:

  1. З`являється невідповідність між характером руху ціни і показаннями індикатора - ціна спрямована вниз, а на індикаторі з`являється мінімум вище попереднього, що віщує швидкий розворот ціни вгору.
  2. Як тільки закінчиться побудова мінімуму, рекомендується купувати опціон «Вгору» з терміном експірації п`ять хвилин.

strategiya-squeeze

Купувати опціон Вниз рекомендується при виконанні наступних умов:

  1. З`являється невідповідність між характером руху ціни і показаннями індикатора - ціна спрямована вгору, а на індикаторі з`являється максимум нижче попереднього, що віщує швидкий розворот ціни вниз.
  2. Як тільки закінчиться побудова другої вершини, рекомендується купувати опціон «Вниз» з терміном експірації п`ять хвилин.

strategiya-squeeze

Дивергенція з точністю 70-80% віщує швидку зміну тренда. Якщо трейдер навчиться виявляти своєчасно дивергенції і створювати ордера, то прибутковість від торгівлі по стратегії Squeeze може скласти 70 відсотків. Відгуки трейдерів про даної стратегії говорять про те, що дана торгова методика дозволяє відкривати 7-8 прибуткових операцій з 10, що є дуже хорошим результатом.

Термін експірації в п`ять хвилин був обраний не випадково, за цей час ринок не встигне зробити відкат і зможе піти на достатню відстань, щоб угода виявилася прибутковою. Для заробітку по даній стратегії, варто також дотримуватися правил мані-менеджменту. Досвідчені трейдери раджу відкривати угоди однакового розміру, причому розмір їх не повинен перевищувати 2-3% від початкової грошової суми. Як тільки трейдер стане отримувати прибуток від застосування даної стратегії, розмір угоди можна буде збільшити до п`яти відсотків.

Стратегія Squeeze є простою, але досить ефективною торгової методикою, яка в умілих руках приносить непоганий прибуток.