Тямущі пси на nasdaq сильно недооцінені

Акції PETM на Nasdaq виростуть на 18% до 67 $.

Pet завжди Smart на Nasdaq

Pet перекладається як домашню тварину, smart - значить мудрий. Виходить тваринна мудрість або тямущий улюбленець. Симпатяга, правда?

Йому потрібні постійна турбота, здоров'я і безпеку. Все це дають готелі для домашніх тварин, відкриті американською компанією Petsmart (Nasdaq: PETM). Улюблену їжу тварин, іграшки, ковдри та подушки (с) господарі можуть принести самі, якщо хочуть.

Перекушування, індивідуальні та командні ігри, фізкультура і розвиваючі заняття різних рівнів підготовки і тривалості, манікюр-педикюр, МИЙНА при виїзді з території - додаткові послуги. Крім того є ще госпіталь, де передбачено все, аж до особливої ​​роботи з кошенятами.

І від колтунів почистять:

На пожертви PETM відкриває притулки для кішок і собак.

Пакети послуг, знижки за часті відвідування зменшують виручку, але привертають покупців. Для найбільш набридливих клієнтів передбачена медична страховка на вихованців. З позицій собаки, день в хостелі виглядає так:

Крім собак в хостел, до речі, беруть ще і кішок, що справляє позитивний вплив на фінанси PETM. Не важливо, що живе у Вас вдома: улюблена жаба або хамелеон - в PETM Ви купите продукцію для будь-якого вихованця. Хіба що для собак і кішок, крім їжі та туалету, продаються ще медикаменти і репеленти бліх, іграшки та пристосування для стрижки, а по частині риб фільтри для води і освітлення.

Хочете її купити? Всього 50 доларів, і вона Ваша. Ах, є вже одна? Без проблем! Тоді заведіть собі це чудо:

Лише шість доларів. Або папужки від 20 $. Кажуть, що найдешевший товар - важливий критерій при виборі акцій рітейлу.

А тепер - сюрприз-сюрприз! Акції PETM скинули шосту частину ваги після виходу звітності, по якій прибуток на акцію зріс на 6%. Може бути, інвесторів відлякало 7% -ве збільшення запасів за 2 місяці і зміна директора по роботі з клієнтами?
Хороша акція PETM на Nasdaq падає на 20%

На наш погляд, падіння на 29% з максимумів 2014 року - гарна нагода для покупки акцій PETM на Nasdaq.

Звідки 29%, якщо акція така гарна? Зниження на довгострокових графіках пояснюється страхом ринку перед смертю бебібумеров, які в 70 випадках зі ста заводять тварин. Діти аж ніяк не завжди розділяють звички батьків, тим більше що у людей похилого віку попит на наших улюбленців підстьобує більш високою часткою вступили в шлюб, а зараз, за ​​даними Pew, в шлюб вступають набагато рідше. Старіння і розлучення в США - це бич білих. Що стосується інших представлених в США рас, то 80% витрат на домашніх тварин роблять представники розрізняти там кавказької раси. На частку інших расових (за американською класифікацією) меншин припадає лише 20%. При цьому людей, які бажають долучитися до кавказької раси, за останні п'ять років стало менше, в той час як популяція латиносів зросла на 17%. Акції Petsmart на Nasdaq залежать не тільки від падаючого попиту на тварин, зниження попиту жінок на чоловіків і інших аспектів наукового социодарвинизм, в тому числі пов'язаних з Кавказом. Тоді як черга потенційних покупців не збільшується, PETM як і раніше йде в рознос в спробі запропонувати клієнтам максимум цікавих знижок і можливостей. Втрачається зв'язок між числом домашніх тварин і продажами житла, що виросли вже на 10% без супутнього множення числа вихованців, які потрапляють до притулків частіше, ніж їх звідти забирають (дані PetPoint). Одночасно стало непотрібним подальше збільшення частки продажів ексклюзивних товарів PETM, на які вже припадає 75%. Якраз усвідомлення цього підстьобнуло фірму до збільшення продажів товарів і послуг для кішок, птахів і земноводних. Наскільки добре вони впишуться в загальну оцінку компанії покупцями - все ще питання, просто в силу того, що пройшло недостатньо часу після зміни орієнтиру для того, щоб робити висновки. Звідси очікування падіння виручки.

Акції PETM на Nasdaq виростуть!

Послухайте! Продажі PETM досягають 6, 8 млрд доларів, при розмірі ринку 35 млрд. Перешкод для підвищення виручки немає. Звідки занепадницькі настрої? Статистика за кількістю домашніх тварин суперечлива. За відомостями американської ветеринарної медичної асоціації (AVMA), наших улюбленців за останні роки стало менше.За даними американської асоціації товарів для домашніх тварин (APPA), кішок в США стало менше, а собак більше. Причому багато з залишаються скоро помруть: згідно з даними AVMA, 48% собак і 50% кішок старше шести років, а частка вихованців молодше року зменшується. Уже два роки зіставні продажі їжі для собак преміум-класу сповільнюються. Але дозвольте, що нам продажу, якщо компанія очікує зростання прибутку на 7-10%? Так, поки що виходить тільки на 6%, але план є план. Та й мало хто сумнівається в здатності PETM вийти в цьому році на заплановані спочатку 4,42-4,54 долара прибутку. Навіть якщо загальні продажі скоротяться на 4-6%, то зростання зіставних на 2-4% забезпечить приріст фінансового результату. На наш погляд, акції PETM на Nasdaq можна оцінити по 15 прибуткам за 2014 рік, в 67 доларів. За цим показником буде 10,4х очікуваних компанією операційних грошових потоку 625-650 млн $, або 13,8х вільних грошових потоку (порахованих як операційних мінус капіталовкладення, прогноз за якими 150-160 млн $). Не дивіться на падаючий попит, PETM відкриє в цьому році ще 70 нових магазинів!