Сигнальний індикатор для бінарних опціонів bOSS без перемальовування і запізнювання

Індикатор для бінарних опціонів BOSS призначений для торгівлі бінарними опціонами з терміном експірації 15 хвилин. В індикаторі BOSS дає сигнал на покупку опціону без перемальовування і без запізнення. Тест розробників показав прибутковість індикатора 68, 29%.

Сигнали індикатора для бінарних опціонів BOSS

  • Сигнал на покупку опціону Call відображається у вигляді стрілки вгору і написи в правому верхньому куті екрану CALL (UP).
  • Сигнал на покупку опціону Put відображається у вигляді стрілки вниз і написи в правому верхньому куті екрану PUT (DOWN).

Так як індикатор для бінарних опціонів BOSS дає сигнал на початку поточного свічки, опціон потрібно купувати відразу ж після появи сигналу.

Індикатор для бінарних опціонів BOSS

Додатково в індикаторі реалізовано поява текстового повідомлення про сигнал на покупку опціону.

Алерт індикатора для бінарних опціонів BOSS

Індикатор для бінарних опціонів BOSS дає і помилкові сигнали, проте, за твердженням розробників, кількість точних сигналів їх значно перевищує.

Індикатор для бінарних опціонів BOSS можна використовувати на будь-якій валютній парі, однак автори індикатора рекомендують його в торгівлі по валютній парі EUR / USD.

Індикатор BOSS також реалізує правила маніменджмента, що відрізняє його в кращу сторону від інших індикаторів бінарних опціонів, і дає трейдеру можливість зробити інвестиції, в залежності від його поточного балансу і рентабельність сигналу.

Завантажити індикатор для бінарних опціонів BOSS

Інші індикатори для бінарних опціонів

Стрілочний індикатор для бінарних опціонів M5_Cash_M15

Стрілочний індикатор бінарних опціонів KillBinarySignals-2 без перемальовування

Сигнальний індикатор для бінарних опціонів PLATINUM: 90% -ва прибутковість