Ударні дні стосовно бінарних опціонах

Фігури ударних днів вперше почали застосовуватися при торгівлі на біржах. Одним з перших трейдерів, який активно застосовував цю стратегію і зробив на цьому собі пристойний стан, був Ларі Вільямс. Сьогодні ми розглянемо основні формації фігур ударних днів. А також можливість їх застосування для торгівлі бінарними опціонами і наринке форекс.

Різні типи ударних формацій

Ударні або поворотні дні це досить потужна система, яка заснована на психології поведінки трейдерів. Адже, як відомо, велика частина учасників ринку приймає рішення про купівлю (продаж) не раціонально, а емоційно. Тому важливо вміти знаходити такі емоційні моменти і починати працювати проти такої тенденції - це вірний спосіб стати на одну хвилю з великими гравцями і заробити разом з ними. Отже, можна виділити два типи поворотних днів ринку.

Сценарій ударного дня покупки

Перший тип формації полягає в роботі з максимальними і мінімальними значеннями руху ціни (в залежності від тренда, який домінує на ринку). Дана стратегія передбачає роботу по тренду, оскільки тільки так можна торгувати з мінімальними ризиками, а також в моменти формування тенденцій. Правила для здійснення покупки на зниження наступні:

  1. Наявність невизначеності на ринку, коли тренд тільки формується.
  2. Закриття свічки відбувається нижче мінімуму попередньої свічки.
  3. Закриття може бути настільки низьким, що перекриє рух до 10 свічок, що передують "удару".

Поява такої свічки (ударного руху) не є негайним сигналом до дії. Це, скоріше, можливість визначитися з рівнями, які і будуть давати можливість заходити ви ринок У напрвлениях ударної свічки. Рівні слід проводити за двома критеріями: за ціною відкриття свічки, а також за ціною екстремуму (максимального значення). Як тільки ціна досягне одного з таких рівнів - можна відкривати позицію.

Поява ударної свічки на ринку вводить людей в оману. Більшість трейдерів тут будуть відкривати позиції в напрямку цієї свічки, і відкривати їх будуть тут і зараз. Це і є емоції, адже люди вважають, що якщо рух почався, то воно буде розвиватися нескінченно довго. На практиці ж все виглядає інакше і слід чекати повернення до рівня, і тільки потім відкривати позицію.

Нижче наведено графік з прикладом такої торгівлі. Тут позначені прямокутниками моменти появи на графіку нової ударної свічки. Таких випадків було 3, що дозволило нанести 5 рівнів і отримати по ним 4 сигналу на хід в ринок.

Важливо відзначити, що для роботи ми використовуємо великий таймфрейм, щоб позбутися від "шуму". Період графіка, наведеного вище - 1 день. Відповідно, після появи сигналу бінарний опціон купується з експірації до кінця наступного січі. Цей же принцип може бути застосований і для більш швидкісний торгівлі, але період графіка повинен бути не менше, ніж 1 годину. Правило відкриття опціонів на підвищення - одно зворотні тим, які наведені вище.

Якщо говорити про ринок форекс, то тут правила входу и рвнок ідентичні, просто угода може бути закрита раніше, давши більш високий прибуток.

Додатковий удар по ринку

Додатковий вхід трохи складніше, ніж основний, але при цьому він досить ефективний і надійний. Суть його схожа з попереднім методом і полягає в пошуку такої свічки, яка буде утворювати на ринку короткостроковий максимум або мінімуму (в залежності від тренда). В результаті виділяємо наступні правила покупки бінарного опціону на зниження:

  1. На ринку повинна бути спадна тенденція (нехай і короткострокова).
  2. Повинна сформуватися свічка, яка утворює новий локальний мінімум.
  3. Ціна закриття повинна знаходитися у верхній чверті свічки, дуже близько до ціни відкриття.

В результаті ми можемо провести рівень, який буде проходити по мінімуму свічки. Пробій цього рівня і буде сигналом на покупку опціону на зниження. Термін експірації - мінімум закінчення поточної свічки, максимум на 7-10 свічок вперед. Нижче наведено приклад такого сигналу.

Формування сигналу на покупку опціону проходить по зворотним правилам. Для форекса правила ідентичні.