Акції та дані продажів автопрому в США

Підтримувані автовиробники в США відновленням економічного довіри після президентських виборів, споживачі стікалися в дилерські салони в листопаді.

  • General Motors і Ford Motor перевершили очікування по продажм, давши своїм акціям поштовх в верх.

Фондові індекси США досягнувши рекордно високого рівня, дали легкий доступ до кредитів завдяки сильній зайнятості і високих показників на ринку житла, покупцям автомобілів було мало причин соромитися в покупках. Одним з факторів була Чорна п'ятниця, яка чинить все більш значний вплив.

«Чорна п'ятниця стала одним з важливих подій в автомобільній галузі зараз», сказав директор з продажу Форд в США Марк LaNeve в ході телефонної конференції.

Знижки транспортних засобів зросли на 13% в порівнянні з роком раніше, відповідно до TrueCar. В даний час в середньому це $ 3475 за автомобіль. Це звичайно урізав прибуток, але в цілому, листопад був ще досить прибутковим для галузі.

General Motors

GM перевершила очікування, а загальний обсяг продажів виріс на 10, 2%. Це включало приріст роздрібних продажів, при цьому аналітики Edmunds. com і Kelley Blue Book прогнозували загальне зростання продажів GM на 8, 4% і 8, 6%, відповідно.

Зафіксовано зростання Chevrolet до 8, 1% , GMC до 14, 1% , Cadillac до 14, 5% і Buick до 16 , 1% .

Акції GM підскочили на 5, 5% до $ 36, 44 до кінця дня.

Ford Motor

Продажі компанії Ford збільшилися на 5, 1% за місяць до 196, 441 автомобілів, легко перевищивши очікування.Це включало в себе 10% збільшення роздрібних продажів. Розкішний Лінкольн продовжив свою гарячу смугу, збільшившись на 19, 1%.

Акції Форд виросли на 5% до $ 12, 56 до кінця дня.

Fiat Chrysler

Fiat Chrysler був винятком із правила в листопаді. Її продажі впали на 14, 3%.

Компанія повідомила, що її роздрібні продажі впали на 2%. Продажі бренду Jeep знизилися на 12, 3%, Chrysler впали на 46, 8%, Dodge впали на 20, 7% і Fiat скоротилася на 14, 5%. Єдиною світлою плямою був вантажівка і фургон марки Ram, який виріс на 12%.