Налаштування радника stelz

sovetnik-stelz

Радник Stelz - це широко відомий серед трейдерів робот для ведення автоматичної торгівлі. Принцип його роботи полягає в наступному:

 • Спочатку відкривається угода на покупку або продаж. У разі якщо тренд рухається в потрібному напрямку, то угода закривається з прибутком.
 • У разі якщо напрям тренда НЕ вгадується, відкривається інший ордер в такому ж напрямку, але вже в подвоєному розмірі. За таким принципом угоди відкриваються до тих пір, поки не буде отримано прибуток. Після чого все починається спочатку.

Даний спосіб ведення торгівлі є безпрограшним тільки в тому випадку, якщо у вас на рахунку є пристойна грошова сума. В іншому випадку, ви ризикуєте втратити всіх ваших грошей.

Радник Stelz, скачати який можна в Інтернеті, не принесе вам величезного прибутку, якщо ви починаєте з невеликого депозиту. У разі якщо ви чули про те, що за допомогою даного радника можна заробити за місяць 1000 доларів з 300, то це всього лише реклама. Насправді він приносить не більше 6% в місяць, що теж не погано для новачка на ринку Форекс.

За своєю суттю, радник Stelz - це той же Ilan 1.6 Dynamic. У них однаковий принцип роботи і настройки.

Налаштування радника Stelz

Для того щоб радник Stelz працював, слід його правильно налаштувати. Якщо ви вже вивчили радник Stelz відгуки, то могли помітити, що далеко не всі трейдери позитивно висловлюються про нього, вся справа в тому, що вони не можуть його правильно настроіть.После того як ви завантажили радник і встановили його, необхідно перезавантажити торговельну платформу, після чого назва радника з`явиться у вікні індикатора. Після цього вибираємо цікавить наш графік і переносимо на нього наш індикатор, після чого перед вами з`явиться наступне вікно:

sovetnik-stelz-skachat

Тут у вкладці «Вхідні параметри» можна побачити стандартні настройки індикатора Stelz.

 • У цьому рядку вказується коефіцієнт зміни розміру програшною угоди.
 • Тут вказується зміна дистанції між створюваними угодами.
 • Тут вказується мінімально можлива дистанція між угодами, виражене в пунктах.
 • Число барів, застосовуваних у процесі визначення мінімальної кількості пунктів між угодами.
 • У цьому рядку вказується коефіцієнт мінімальної дистанції між угодами.
 • Максимально можливий відскік цінового рівня в разі надходження реквот від брокера.
 • Мінімальний розмір створюваних ордерів.
 • Тут вказуємо застосовуються лоти, де цифра 0 означає 1 лот, 1 - 0,1, а 2 -0,01.
 • У цьому рядку вказується параметри тейк-профіту.
 • Тут вказуємо увроень, при досягненні ціною якого будуть закриті всі позиції.
 • Тут вказується коефіцієнт перепроданості валюти, при досягненні якого радник почне відкривати ордера.
 • Тут вказуємо уровнь перекупленности, при досягненні якого радник почне відкриття угод.
 • Тут вказується число, яке робот буде застосовувати для відмінності своїх ордерів від інших.
 • Тут вказується максимальна кількість ордерів, що використовуються для усереднення позиції.
 • Тут вказується максимальний рівень ціни, при досягненні якого радник закриє всі угоди.
 • У цьому рядку вказується максимальний рівень ризику, який виражається у відсотках.
 • У цьому рядку вказується необхідність застосування трейлинг-стопів.
 • Тут вказується необхідність застосування таймаута.
 • У цьому рядку в годиннику вказується розмір таймаута, після якого будуть автоматично закриті всі завислі угоди.

otzyvy-sovetnika-Stelz

При скачуванні радника до нього буде докладено настройки для Метатрейдер 4. Але повністю покладатися на них не варто, рекомендую самостійно провести його оптимізацію. Для настройки радника Stelz зовсім не обов`язково міняти всі рядки. Для оптимізації даного радника, вам варто приділити увагу наступним рядкам:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

 1. Коефіцієнт для збільшення програшною угоди.
 2. Величина тейк-профіту.
 3. Мінімальний розмір торговельної позиції.

Ці 3 рядки є найбільш важливими, налаштування яких необхідно здійснювати, в першу чергу, покладаючись на розмір вашого капіталу. Досвідчені трейдери радять налаштувати ці рядки таким чином, щоб ризики не перевищували 2%. Тобто, від однієї програшній позиції з вашого рахунку повинно списатися не більше 2% від наявного депозиту.

Читаємо - навчання форекс відео уроки

Тестування радника Stelz

Для того щоб переконатися в ефективності даного радника, раджу вам для почав провести його тестування. Спочатку раджу вам створити демо-рахунок, включити радник і поспостерігати за ним протягом декількох місяців. У разі якщо радник принесе вам прибуток, можна вже буде відкрити реальний, але центовий рахунок і випробувати радник вже на реальні гроші. При веденні торгів на центової рахунку вам знадобиться, як мінімум, покласти на свій рахунок 30 $ і встановити мінімальне значення лота і коефіцієнт відкриваються угод.

nastrojki-sovetnika-stelz

Поради досвідчених трейдерів

Багато досвідчені трейдери рекомендують використовувати даний радник для наступних валютних пар: фунт / долар і фунт / євро. Розмір тайм-фрейму і волатильність валютної пари не мають ніякого значення. Брокер може бути будь-хто.

Як вже було сказано раніше, даний радник схожий на відомий всім Ilan Dynamyc. У них дуже багато спільного, але є 1 дуже важлива відмінність. На відміну від Ілана в радника Стелз є можливість встановити стоп-лосс, який значно збільшує безпеку ведення торгівлі.

Але є у даного радника і невеликий мінус в порівнянні зі своїм конкурентом, який полягає в необхідності мати на депозиті більшу грошову суму. При його налаштування гранична увага необхідно приділити розміру першої угоди. Саме від цього, а також від відстані між ордерами залежить подальший розмір вашого прибутку.