Секрети бінарних опціонів. 12 принципів, без яких не робиться капітал

секреты бинарных опционов

До сих пір вважаєте бінарні опціони просунутої різновидом казино? Торгували, але з феєричним успіхом злили депозит? Хочете відкрити для себе нові інвестиційні можливості, але сумніваєтеся? Якщо ви погодилися хоч з одним з питань, то вам обов'язково потрібно дізнатися про основні секрети бінарних опціонів, які досвідчені трейдери щодня використовують у своїй практиці.

1. Працюйте тільки з перевіреними брокерами

Строгих правил вибору тут не існує, проте досвід і рейтинг компанії, а також відгуки клієнтів повинні говорити самі за себе. Все інше - це технічні нюанси, які вибираються виходячи з індивідуальних потреб клієнта.

2. Складіть особистий фінансовий план

секрети бінарних опціонів

Для професійних трейдерів бінарні опціони - це непросто розвага або випадковий заробіток, а налагоджений грошовий потік, який чітко вписується в систему фінансового планування. Визначтеся, яких матеріальних результатів, і за який період ви хочете досягти. Потім розробіть послідовний план, де бінарні опціони повинні виступати простим і прогнозованим інструментом, які ви дійсно маєте намір використовувати. Увага! Якщо ви не можете розібратися з власними цілями, то інтернет-трейдинг буде для вас марний.

3. Обмежтеся трьома активами

Всі секрети бінарних опціонів будуть неефективні, якщо ви не будете поінформовані про останні тенденції, що відбуваються з вибраними інструментами. І неважливо, будуть це ставки на прогноз погоди, акції, індекси, валютні котирування або інші активи. Головне, щоб у вас була можливість щодня відслідковувати оновлення і на їх основі приймати зважені рішення про торгівлю.

4. Грамотний маніменеджмента або секрет бінарних опціонів, що дозволяє не боятися ризиків

секрети бінарних опціонів

Можливість прогнозування - це фундаментальне перевага бінарних опціонів, що дозволяє кожному учаснику заздалегідь визначити потенціал очікуваної угоди. Якщо для отримання прибутку доведеться закладати більше 5-10% від поточного депозиту, то позиція автоматично стає невигідною. Досвідчені трейдери в подібних випадках вважають за краще залишатися поза ринком.

5. Торгова стратегія - не обговорюється атрибут успішного трейдера

Тут важливо кілька моментів. Не стане один наявності будь-якої завантаженої системи. Цінується тільки той алгоритм, який чітко структурований і перевірений на практиці. Іншими словами, у трейдера повинна бути можливість перевірити ефективність обраної стратегії на демо-рахунку, а потім, перед відкриттям кожної наступної операції, прописати її умови в торговому плані. Дотримуються - торгуємо, немає - без сумнівів пропускаємо сигнал.

6. Не торгуйте на дрібних таймфреймах

Бінарні опціони позиціонуються як фінансовий інструмент, де за хвилину можна заробити 65-85% вкладених інвестицій. Новачки, які користуються цією розрекламованої можливістю, свою кар'єру закінчують тим, що критикують трейдинг і категорично не рекомендують його іншим. Парадокс тут в тому, що їх системи працюють і здатні приносити прибуток. Але ж досить враховувати ринковий «шум» або неконтрольовані коливання, які зі зростанням тимчасового інтервалу стають менш чутливими.

7. Секрети бінарних опціонів марні, якщо ви емоційно нестійка особистість

Неупереджене ставлення до подій на ринку - це таке ж якість для трейдера, як для водолаза наявність акваланга. Якщо немає контролю над психічним станом, то неможливо робити об'єктивний прогноз, правильно оцінювати сигнали стратеги і вчасно входити в ринок. Такий учасник приречений на розорення.

8. Хороший трейдер - довічний учень

Сучасні брокери бінарних опціонів надають колосальні можливості для заробітку, різновид яких обмежується тільки фантазією трейдера. Зрозуміти і впровадити їх можуть тільки ті представники, які не тільки регулярно шліфують вже напрацьовані прийоми торгівлі, а й шукають для себе перспективні напрямки для виходу на нові результати.

9. Програв - зменшуй інвестиції

Новачки в цьому випадки спираються на теорію Мартингейла і збільшують розмір кожної наступної ставки. Помилка тут в тому, що принцип ймовірності в даному випадку працює з перебоями. Потрібно мати безлімітний депозит і тверду віру, що секрети бінарних опціонів ніяк не залежать від точності прогнозів, виведених на основі теорій фундаментального або технічного аналізу фінансових ринків.

10. Працюйте з економічним календарем

Ринок бінарних опціонів - це не відокремлений майданчик, де діють індивідуальні правила, а продуманий фінансовий механізм, який нерозривно пов'язаний з усією світовою економікою. Трейдери з досвідом знають про підвищеної волатильності ринку під час виходу важливих новин, тому в півгодинному проміжку до і після очікуваних подій всі торгові сигнали ігнорують.

11. Уникайте безглуздих рад

Забудьте про форуми і сервіси, де за 100 рублів продають прогнози на мільйон. Це все непотрібні плітки, які тільки збивають з обраного шляху. Хочете заробити - відпрацьовуйте обрану стратегію і налаштовуйтесь на тривалий працю.

12. Готуйтеся до нескінченної практиці

Щоб стати високооплачуваним фахівцем необхідно щодня практикуватися і покращувати свої навички. Не вірте в казки про автоматичну торгівлю і ботів, які за 100 $ розженуть ваш депозит до шестизначного стану. Без ваших координаційних дій і зважених рішень все запрограмовані алгоритми швидко застаріють і приведуть до руйнування.

Тепер і ви знаєте основні секрети бінарних опціонів і прямо зараз можете перейти в категорію успішних трейдерів, для яких високий прибуток - буденне заняття. Просто використовуйте отримані знання. Почніть з вибору надійного брокера, наприклад, 24option або OlympTrade. Далі все буде залежати тільки від ваших дій і безперервному прагненню до фінансової свободи. Успіхів і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!