Розклад торгових сесій

Працюючи в трейдингу на Форекс, як в будь-якій роботі, настають такі моменти, коли потрібно приймати серйозні рішення з урахуванням безлічі різних зовнішніх фактором. На біржі валют Форекс, все зводиться до розробки та тестування торгової системи, і підтримання дисципліни згодом. Але крім цього важливо володіти знаннями про загальний поведінці ринку, що впливає в різний час доби на його рух - розклад торгових сесій.

Традиційно розклад на Форекс ділиться на три головні торгові сесії.

Час казано московське +3 GTM. Це: 1. Торгова сесія Азії (03. 00-11.00) 2. Торгова сесія Європи (09.00-17.00) 3. Торгова сесія Америки (16.00-24.00) 4. Є ще додаткова торгова сесія Австралії і країн Океанії, яка припадає на ранковий час ( 01.00-09.00). Розклад торгових сесій осінь важливо відстежувати в роботі на біржі валют Форекс. Варто звернути увагу, що традиційно торговий день починається з відкриття Азіатської сесії.

Трейдери в цей час прагнуть зосередити свою увагу на валюту азіатського походження - юань, ієна, сінгапурський долар та інші. Деякі компанії коректують свої ціни національної валюти на своє міркування, тому як більшість країн Азії активно експортують різні товари. Але, не дивлячись на це, даний час сесії вважається спокійним. Основна ж активна діяльність починається з запуском Європейської сесії. Все завдяки тому, що в Європі розташовані найпопулярніші і великі біржі, інвестиційні фонди та інші фінансові інститути, які активно беруть участь в торгах.

Тому на Форексі це найактивніший час торгової сесії. З відкриттям сесії в Лондоні (10. 00) ринок досягає найбільшої волантільності. Ця активність триває аж до 13.00-14.00. Брокери і дилери до обідньої перерви роблять свої основні угоди. Також, розклад торгових сесій впливає на відкриття валютної біржі в Нью-Йорку в 16.00. Під час Американської сесії торгуються активно валюти Європи, після того як з ленчу повертаються дилери Європи. Крім цього, приєднуються американські колеги - агресивні банки, серйозні хедж фонди та інші фірми, які зацікавлені на біржі в спекуляції.

Також, варто приділити увагу на час, коли закривається Європейська сесія. Американці все ще продовжують торгувати і залишаються одні на біржі. Дуже часто вони користуються "тонким" ринком, коли можуть рухати валюти в відсутності ліквідності в своїх інтересах.Зверніть увагу на деякі важливі поради, які допоможуть використовувати розклад торгових сесій на Форексі, щоб вміти правильно оцінювати інформацію, виходячи з даних торгових сесій. 1. Найбільша кількість угод з японською ієною відбувається в азіатській сесії. 2. Європейська сесія більш активна з 10 до 14 і з 15 до 19. 3. Під час "тонкого" ринку (перехід часу між сесіями, коли недостатньо ліквідності щоб утримати стабільність графіка цін, і відповідно можливі серйозні імпульси) остерігайтеся залишати без нагляду угоди. 4. Основні великі банки і біржі закриті на канікули під час новорічного ралі. Компанії підводять підсумки роботи в період здачі звітності, і тому виводять свої кошти. Це вже "тонкий" ринок і тому тут потрібна гранична обережність. 5. Часто відкриття торгових сесій супроводжується гепом після вихідних і рекомендується або закрити всі угоди в останній день робочого тижня - п'ятницю, або захистити свої ордера зупиняє наказом. Саме тому дуже важливо стежити і знати розклад торгових сесій, якщо Ви ведете торгівлю на Форекс. Хоч це всього лише додатковий інструмент, але він грає важливу роль.