Скальпинг vS Парний трейдинг

Нещодавно виклав скріни закритою пари, взятої на 35 000 $ депозиту, утриману 12 днів, де було реалізовано окло 250 $ Гросу.

Вой піднявся до небес, мовляв мало і не круто.

Звичайно. Круто ін * ч * ть на демке або зливати на реалі день за днем)))

Сьогодні, що відібрав з вечора, не зміг взяти або через нешортовості або тому, що вже все виїхало одразу з ранку без мене, тому задовольнявся внутрішньоденної торгівлею як парами, так і скальпінг.

Зліва пари на 7 500 $ висять + 35 $ Праворуч - закриті позиції, там скальпував. І що цікаво. Ось на скальпинг витратив 10 000 нервових клітин, близько 2, 5 годин особистого часу, ризикував такими ж грошима, втратив мінімум 100 грам ваги))). А на пари не витратив нічого, менше хвилини часу сумарно. І взагалі про них не думав, узяв і взяв, нехай бовтаються. Це ж пари. Вони або зійдуться і дадуть від 1% до капіталу або розійдуться і я їх просто закрию. Немає трендів, склянок, купи таймфреймів..

Начебто, виходить, вартість години роботи скальпера приблизно дорівнює 100 $ Майже як на Тверській.. А ось прибуток з години парного трейдингу прямує до нескінченності, бо час прагне до нуля.. Ось такий парадокс.

Я жену на скальпинг? Що ви! Я лише хвалю парний трейдинг для тих, хто не може (не хоче) пройти курс по скальпинга і робити це так само. А ще краще вміти заробляти і так і так!)))
UPDATE 24. 03 22:19 мск:

В результаті закрив обидві + 46 $. Для інтрадея - супершікарний результат. Завжди б так)