Cкальпінг стратегія - thv system

Торгова стратегія з лаконічною назвою "THV system". Завантажити скальпинг стратегію можна за посиланням. В архіві знаходиться відео з максимально деталізованими поясненнями, як правильно встановити шаблони і індикатори для торгового терміналу, мануали англійською і самі шаблони + індикатори.

Система скальпинга "THV system" призначена для торгівлі всередині дня. Використовувані таймфрейме - М1 і М5. На офіційному сайті стверджується, що дану стратегію успішно використовують багато професійні трейдери протягом декількох років.

Після установки необхідних шрифтів (дивись відео), нам потрібно відкрити 2 графіка (наприклад, GBP / USD М5) і встановити 2 шаблони: 1-thv4-mtf.tpl і 1-thv4-ff-analyse.tpl.

Торгові правила відкриття позицій прості:

? Якщо ціна знаходиться вище лінії Coral - потрібно купувати, нижче - продавати.

? Перетин швидкої лінією Trix повільної зверху вниз - сигнал для відкриття коротких позицій, від низу до верху - довгих.

? Щоб відкрити угоду, потрібно подивитися, чи був недавно повернення ціни до хмари Ichimoku (Ишимоку).

? Індикатор TrixMTF використовуємо в якості фільтра - якщо на ньому знаходиться 6 квадратиків певного кольору (червоного - при продажу, зеленого - при покупці), при цьому 2 квадратика повинні розташовуватися в перших 2-х рядах, то можна відкривати позицію.

Угода відкривається при збігу всіх сигналів від індикаторів. Більш детально відкриття позицій пояснюється в доданому відео.

Стоп-накази:

StopLoss потрібно виставляти або орієнтуючись на індикатор ATR, який показаний в окремому вікні, або трохи вище / нижче останнього локального екстремуму (максимум або мінімум). Альтернативний варіант - трейдер сам встановлює StopLoss з фіксованою кількістю пунктом, виходячи зі своїх переваг і аналізу ринку.

TakeProfit краще розмістити або на рівнях підтримки / опору, або на Pivot-points (точки потенційного розвороту), який малюються індикатором автоматично. Можна виходити з угоди при зміні кольору лінії Trix або появі дивергенції, яка протилежна нашій угоді (на Trix буде стрілочка).

Радимо використовувати для стратегії "THV system" наступних Форекс брокерів: Forex4you або Alpari.

Приклад відкриття позиції по скальпинг стратегії "THV system"

Ціна розташована вище лінії індикатора Coral (сигнал на покупку). Маємо те що ліній індикатора Trix вгору (купівля). Ціна торкнулася хмари Ишимоку (синя тінь на графіку). На індикаторі TrixMTF квадратики зеленого кольору. Дані сигнали говорять про можливість відкриття довгої угоди. Відкриваємося по 1,5484.

StopLoss розміщуємо на локальному мінімумі (1,5446). Виходимо з позиції при зворотному перетині ліній індикатора Trix і появи червоних квадртіков на TrixMTF. Прибуток по угоді склала 83 пункту.

В даному прикладі використовувався простий, поверхневий аналіз. Для повноцінного аналізу ринкової ситуації скористайтеся додається відео.

Джерело:

(При передруку статті, активне посилання на джерело ОБОВ'ЯЗКОВА)