Курс рубля по відношенню до валют. свіжий прогноз на травень 2107

prognoz-kursa-dollara-na-maj-2017 goda

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні ви дізнаєтеся найсвіжіший прогноз курсу долара на травень 2017 року. Найостанніші дослідження експертів говорять про те, що наступні кілька місяців буде спостерігатися поліпшення економічного становища в країні. Звичайно ж, це буде впливати і на курс рубля по відношенню до валют в 2017году. Досвідчені експерти прийшли до висновку, що далі зміцнення рубля продовжиться, а ось наскільки сильно збільшиться вартість дерев`яного, залежить від того, наскільки держава буде втілювати в життя структурні реформи.

Курс рубля буде рости травнем 2017 року

Експерти підрахували, що в травні розмір ВВП збільшиться на один відсоток. З січня 2017 роки ситуація стабілізувалася, і дана тенденція триватиме аж до вересня 2017 года.Существенное вплив на зміцнення рубля надали зміни на нафтовому ринку. Відомий аналітик П`єр Терзьян заявив, що протягом всього 2017 року вартість нафти буде зростати у зв`язку зі скороченням обсягів видобутку. Деякі експерти припускають, що до кінця року вартість нафти виросте до 75 доларів, що сприятливо відіб`ється на курсі рубля, тобто, призведе до його зміцненню.

Введені санкції - ще один важливий фактор, який впливає на економіку держави. У разі якщо Захід скасує санкції, які були продовжені до літа 2017 року, то це також призведе до зміцнення російського рубля. Але поки що не відомо, чи будуть пролонговані санкції чи ні. kurs-rublya-po-otnosheniyu-k-valyutam

Оптимістичний прогноз курсу долара на травень 2017 року

Експерти «Морган Станлеи» припустили, що в травні місяці 1 долар буде коштувати 57 рублів. Після цього, у міру зростання вартості чорного золота, його ціна може впасти до 55 рублів.

Експерти інституту Гайдара теж склали оптимістичний прогноз на травень 2017 року, вони також схиляються, що в травні різкого подорожчання долара не передбачається. Однак, не забуваємо про те, що починається літній сезон, що завжди збільшує попит на іноземну валюту, що, в свою чергу, призводить до зміцнення долара.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Прогноз курсу долара на травень 2017 року залежить від великої кількості факторів. Важливо також, якої політики дотримуватиметься уряд країни. prognoz-kursa-dollara-na-maj-2017 goda

існуючі ризики

Міністерство економічного розвитку заявило про те, що пік кризи вже пройдено, однак Олексій Кудрін притримує дещо іншої думки. Він передбачає, що в майбутньому економіка країни зіштовхнеться з новими проблемами.

Герман Греф заявив, що наша країна знаходиться в програшному становищі порівняно з іншими країнами. Більшість ресурсів було вичерпано і для подальшого розвитку країна потребує докорінних змін. Багато реформи були запущені в 2017 році, про їх ефективності ми можемо судити по поточним курсом рубля.

Криза 2016 року показав всі слабкі сторони російської економіки. Керівництво країни помітило їх і спробував налагодити поточну обстановку. Наскільки ефективні вжиті заходи, ми зможемо зробити висновок по закінченню 2017 року.

prognoz-kursa-dollara-na-maj-2017 goda

Варто зазначити, що керівництву країни довелося змінити бюджетне планування, вже покладаючись на сьогоднішні реалії. З цієї причини, незважаючи на те, що вартість рубля нехай все ще залежить від ціни нафти, кореляція між цими двома інструментами не так сильна. Бюджет складався з розрахунку того, що вартість нафти буде дорівнювати весь рік 40 доларам. Поки нафта коштує дорожче за цю позначку, бюджет країни не страждає.

Увага: вся інформація, представлена вище, призначена тільки для ознайомлювальних цілей і не є керівництвом до дії. Для того щоб бути в курсі всіх найсвіжіших прогнозів, не забудь оформити підписку на мій канал.