Стратегія rollback для бінарних опціонів

strategiya-rollback

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію Rollback. Дана торгова методика призначається для бінарних опціонів. Стратегія Rollback передбачає отримання прибутку на відкатах ціни після сильного стрибка ціни вгору або вниз. Для торгівлі по даній стратегії можна використовувати будь-який класичний опціон.

Опис торгової стратегії Rollback

Отже, коли ж на ринку трапляються різкі скачки ціни. Вони відбуваються, як правило, після публікації важливих новинних повідомлень. Також стрибок на ринку може трапиться після виходу на ринок трейдера з великої грошової сумою, дії якого можуть вплинути на ринкові котирування.

Виявити на ринку різкий стрибок ціни досить просто. Для цього достатньо відкрити графік і поглянути на нього. Стрибок цінового рівня відображається на графіку у вигляді двох або трьох свічок, які за розміром сильно перевершують попередні. У разі якщо свічки висхідні, значить стрибок стався вгору, а якщо хто сходить - вниз. Як візуально відображається стрибок ціни, ви можете побачити на наступній картинці.

strategiya-rollback

Як правило, після різкого стрибка ціна починає рухатися в протилежному напрямку. Припустимо, стрибок відбувся вгору, тоді, швидше за все, на ринку з`явиться спадний рух, якщо ж стрибок буде вниз, тоді ціна продовжить висхідний рух.

Саме ця ідея закладена в основу нашої сьогоднішньої торгової стратегії. Після різкого стрибка ціни вона передбачає відкриття угод на підвищення або пониження, в залежності від напрямку скачка.Но вхід в ринок рекомендується здійснювати тільки після завершення стрибка. Але як же виявити його завершення? У цьому вам допоможуть спеціальні розворотні фігури, а саме:

  • Після стрибка ціни вниз з`являються такі фігури, як молот і перевернутий молот.
  • Після стрибка ціни вгору з`являються такі фігури, як падаюча зірка і повішений.

strategiya-rollback

У разі якщо на графіку з`явиться свічка з довжиною тінню і коротким тілом, то це є сигналом швидкої зміни тренда. При появі на графіку такої свічки, можна сміливо відкривати угоду в протилежну сторону.

Отже, стратегія Rollback передбачає виконання таких дій:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  1. Після публікації важливої економічної новини, потрібно виявити на графіці різкий стрибок ціни.
  2. Чекаємо завершення стрибка, під час якого на графіку повинен виникнути розвороту сигнал.
  3. Купуємо опціон в протилежний попередньому руху сторону.

Приклад відкриття угоди зі стратегії Rollback

Отже, пропоную вам розглянути наочний приклад входу в ринок зі стратегії Rollback. Отже, припустимо ми будемо використовувати для торгівлі пару BitCoin / CNY. В економічному календарі Форекс з`являється новина про те, що біржа підтвердила факт верифікації фінансової діяльності. Влада Китаю планує перевірити, чи за правилами ведеться діяльність на цій біржі, в результаті чого біткоіни різко впав в ціні. Тобто, на парі біткоіни / китайський юань виник різкий стрибок вниз.

Після публікації цієї новини на графіку пари з`явилися 3 спадні свічки, які за своїми розмірами істотно перевищують попередні.

strategiya-rollback

Далі ми бачимо появу на графіку свічки молот, яка є сигналом швидкої зміни тренда.

strategiya-rollback

У даній ситуації потрібно здійснити покупку опціону на підвищення.

strategiya-rollback

Зверніть увагу на те, що наша угода пішла в прибуток, значить наш прогноз виявився вірним.

strategiya-rollback

Після закінчення термін експірації ми отримали чистий прибуток в розмірі 67 доларів.

strategiya-rollback

Як ви могли помітити, наша сьогоднішня стратегія відрізняється високою простотою і ефективністю. Але варто пам`ятати, що будь-яка стратегія видає помилки, тому не варто забувати про дотримання правил мані менеджменту. Відкривати ордера рекомендується максимум розміром в 2 відсотка від розміру капіталу.