Управління ризиком і електронний трейдинг на Форекс

Ризик оточує нас всюди. Ми постійно чимось ризикуємо - своїм життям, відносинами з близькими, грошима ... Але якщо раніше можна було врятуватися від цього в віртуальному світі, то зараз і там нас оточує небезпека.

Багато людей зараз заробляють в Інтернеті. Це трейдери електронної біржі , фрілансери, копірайтери і багато інших. Найбільше, звичайно, можна заробити на валютної торгівлі . Це найприбутковіша, але і, мабуть, сама ризикована среда, адже працюючи фрілансером, наприклад, ніяких вкладень не потрібно.

Керуй ризиком на Форекс

Для того щоб заробляти більше і безпечніше, потрібно здійснювати управління ризиками . При цьому ризик втратити власний капітал наближений до нуля. Головне, правильно скласти торговельну систему і не забувати користуватися їй, як це часто трапляється серед новачків. Просто вони ще не розуміють всієї серйозності своєї справжньої роботи трейдера на Форекс - не усвідомлюють до кінця, що в будь-який момент можуть втратити все, що з таким трудом заробляли на протязі багатьох тижнів.

Як правило, коли людина приходить на валютний ринок Форекс , він сподівається на швидку перемогу.Звичайно, все це можна було б назвати юнацьким максималізмом, якщо в наших серцях зароджується крупинка надії, має пройти багато часу, щоб приборкати це почуття. Такі новоспечені трейдери дуже швидко втрачають своє початковий депозит.

Більшість з них після цього взагалі назавжди покидає біржу, вважаючи це обдурюванням і розлученням для тих, кому нікуди дівати гроші. «Просто дуже хороша дорога реклама», - ось, що думають розчарувалися гравці про величезну кількість позитивних відгуків успішних гравців. Лише деякі намагаються розібратися в тому, чому вони програли. Але ж відповідь нас насправді простий - управління ризиками .

Новачок не знає, що це таке. Але ж управління ризиками працює на трейдера, допомагає йому домогтися успіху на ринку. Що включає в себе управління ризиками ?

Управління ризиками - це звід спеціальних правил, які ні в якому разі не можна приступати. Не важливо, яка ситуація стоїть на ринку, ці правила єдині для всіх ситуацій. Звичайно, кожен трейдер здійснює управління ризиками самостійно - він сам створює список заборон. Але в Інтернеті можна знайти безліч корисних рекомендацій, загальні для всіх параметри. Потім можна вже самостійно проаналізувати думки різних трейдерів і на їх основі вивести свою торговельну систему .

Дане управління ризиками можна розвивати нескінченно, адже з досвідом приходить розуміння багатьох істин, про які трейдер не знав на початку своєї кар'єри. Не знав, чи просто забув згадати.