Відгук про big money gun 2.0

big money gun

  • Сайти: //bigmoneygun-official.ru, //bigmoneygun.net

Мій сьогоднішній відгук про Big Money Gun 2.0, вельми нудному і смутному лохотроне Павла Воронцова. Його єдине «гідність» в тому, що це «подвійний» розлучення. За посиланнями на різних сайтах представлено різний шахрайство: на одному звичайний брокерський розлучення, спрямований на слив депозиту, на другому - убоге злодійство 90 рублів.

Про персонажах

big money gun отзывы

Перш ніж переходити безпосередньо до відкликання про Big Money Gun 2.0 я хотів би сказати, що познайомитися (як завжди) з Павлом Воронцовим, засновником проекту Big Money Gun, не вийде. В общем-то лохотронщики навіть не спромоглися найняти актора на його роль. У рейтингу мільйонерів шукати Павла Воронцова сенсу не має (його там немає). Куди цікавіше йдуть справи з «персонажами» з відгуків, «щасливими» користувачами програми Біг Мані Ган. Ось, наприклад, дивіться, Валерій Симонов, який нарешті зміг забезпечити сім`ю за допомогою горезвісного Big Money Gun 2:

bigmoneygun

Якщо що, насправді це англієць Льюіс Хемілтон, триразовий чемпіон світу між іншим. Один з кращих автогонщиків світу:

биг мани ган

Big Money Gun - розлучення чи ні?

биг мани ган отзывы

Власне, у лохотрону Big Money Gun є два види розлучення. Я не зовсім розумію, перепродали вони своє відео, або ж одні шахраї вкрали відео розлучення у інших, або ж лохотронщики з Біг Мані Ган просто перекваліфікувалися. Як то кажуть, стверджувати складно, свічку не тримав. Але факт залишається фактом, на різних сайтах BigMoneyGun net і BigMoneyGun Official способи розлучення зовсім різні. Давайте розберемо їх більш детально в продовження відкликання про Біг Мані Ган.

Отже, перший варіант розлучення Біг Мані Ган старий як світ. Ви вносите гроші до брокера, і тут програма «раптово» починає їх потихеньку зливати (в стилі Нігма, Квантума і інших лохотронів). До речі, в даному випадку задіяний брокер Hedgstone Group (вкрай сумнівна конторка рівня PlusOption і Meta Investing).

І другий варіант лохотрону від Big Money Gun 2.0. Отже, трейдеру пропонують заплатити 90 рублів, нібито щоб активувати гаманець в системі:

big money gun 2.0 отзывы

Якщо чесно, подібної нісенітниці я не чув давно. 90 рублів, щоб активувати гаманець на бінарних опціонах. Ось після цієї частини особисто мені стало зрозуміло, що автори Бігманіган просто поняття не мають, що таке бінарні опціони і як на них торгують. Далі зовсім якийсь низькопробний розлучення від Big Money Gun. Користувачеві пропонують заплатити вже за сервери. Наскільки я розумію, всілякі пропозиції з оплатою серверів - це дуже поширений лохотрон в інтернеті сьогодні. Ну і наші автори системи Біг Мані ган 2 не змогли пройти повз:

биг мани ган развод

Так, і про що тут говорити, якщо на їх же скріншоті вказано «брокер» SpotOption (які насправді не брокер, а платформа бінарних опціонів):

павел воронцов big money gun

Пара слів про лохотрон

В продовження відкликання про проект Big Money Gun 2.0 я хотів би сказати ще пару слів про це лохотрон. По-перше, всім, хто сумнівається пропоную прочитати мою статтю про те, як відрізнити лохотрони в інтернеті. Там я писав і про обмежену кількість місць, і всіх цих «швидше-швидше», які так активно використовують шахраї з Біг Мані Ган 2, і про палені відгуки, і про зроблені «на коліні» відео з крадених картинок з Яндекса, як зробили автори Big Money Gun.

У BigMoneyGun, як то кажуть, просто всі ознаки «на обличчя». Плюс, з приводу того, що говорить нам Павло Воронцов, нібито сайт налаштований так, щоб на нього потрапляли тільки ті люди, які дійсно заслуговують змін життя. І це майже що цитата. Як? Як вони це зробили? Сайт Big Money Gun якийсь чарівний? Як вони розуміють, хто заслуговує змін, а хто ні? У них усередині сайту сидить ворожка? Що це за феєрична нісенітниця? І на яких обмежених людей це розраховано? Вони тримають користувачів за ідіотів? Загалом, питань багато, а ось відповідей на них немає…

висновок

big money gun 2.0

Ну і на закінчення відкликання про Big Money Gun 2.0 і Павла Воронцова я хотів би ще раз нагадати всім трейдерам, чудес на бінарних опціонах не буває (та, і в житті). Не існує якоїсь чудодійної чарівної кнопки, яку можна тупо тиснути, коли хочеться заробити грошей. Гроші не з`являться з повітря лише тому, що хтось сказав «ги». Тому як хоч на бінарних опціонах і можна заробити, але, зрозуміло, зовсім не таким способом, який пропонують нам «умільці» з BigMoneyGun net. Якщо ж комусь «пощастило» взяти участь в цьому лохотрон - залишайте свої відгуки про сайт Біг Мані Ган в коментарях.

Якщо ви дійсно хочете почати заробляти на бінарних опціонах, знайомтеся з наступними розділами сайту:

СігналиСтратегііРейтінг брокеровНовічкамОбученіе