Стратегія red phoenix system

pribylnaja-torgovaja-strategija-foreks

Привіт, дорогі гості блогу, спеціально для вас я підготувала опис ще однієї вельми ефективної торговельної стратегії під назвою «Red Phoenix System», яка славиться колосальної прибутковістю. Я вам розповім про правила застосування даної торгової методики, а також про результати її тестування.

Рекомендації по застосування стратегії Red Phoenix System

Стратегія Red Phoenix System призначається для внутрішньоденної торгівлі, рекомендовані тайм-фрейми: H4 і D1.

Що стосується валютних пар, то вони повинні володіти високим або середнім волатильністю, нізковолатільние активи використовувати не рекомендується. Тестування даної торгової методики, з яким ми ознайомимося трохи пізніше, проводилося на парі євро / японська ієна.

Прибуткова торгова стратегія Форекс Red Phoenix System передбачає використання відразу трьох індикаторів:

 1. Market Strength (або IDT2).
 2. Market Direction (або IDT1).
 3. Price Move.

Завантажити все індикатори для даної торгової методики ви можете по посиланню, яке знаходиться нижче. Тут же ви знайдете вже готовий шаблон для стратегії Red Phoenix System.

Установка індикаторів здійснюється за стандартною схемою. Просто завантажуєте архів і зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи. Потім перезапускаєте платформу, вибираєте валютну пару, тайм-фрейм, після чого переносите на графік індикатори з вікна «Навігатор». Покрокову інструкцію про те, як встановити індикатор в Метатрейдер 4, ви можете знайти тут.

Для того щоб зрозуміти принцип роботи даної стратегії, пропоную вам більш детально вивчити індикатори, на основі яких вона працює. Отже, перші 2 інструменти - IDT1 і IDT2 розташовуються в окремих вікнах під графіком. Головне їх призначення полягає у визначенні тренда на ринку. Індикатор IDT2 призначається для визначення сили тренда і його напрямки.

У вкладці «Загальні» в індикаторі IDT2 потрібно вказати наступні настройки:

pribylnaja-torgovaja-strategija-foreks

Таким чином, ми вказуємо діапазони для мінімуму і максимуму.

Отже, як вже було сказано раніше, індикатори IDT2 виглядають у вигляді гістограми, яка може бути трьох кольорів: синього, жовтого і червоного. Синій колір говорить про наявність на ринку висхідного тренда, червоний - спадного, а жовтий - консолідації.

strategija-red-phoenix-system

Другий індикатор Market Direction потрібен для визначення тренда на ринку. Його також потрібно закріпити в діапазоні від 1 до 3. Даний інструмент малює стрілочки двох кольорів: червоного і синього, де перші означають наявність на ринку спадного тренда, а другі - висхідного

strategija-red-phoenix-system

На наступній картинці ви можете побачити спільну роботу індикаторів IDT1 і IDT2. Саме з їх допомогою і здійснюється фільтрація сигналів для визначення пануючого на ринку тренда.

strategija-red-phoenix-system

Price Move - це третій індикатор, на основі якого працює стратегія Red Phoenix System. Даний інструмент працює на основі двох ковзних середніх c різними періодами. Саме в момент перетину цих кривих і здійснюється пошук відповідних точок для входу в ринок.

strategija-red-phoenix-system

Отже, після перенесення всіх трьох індикаторів на графік, перед вами повинна з`явитися наступна картинка:

strategija-red-phoenix-system

При бажанні ви можете завантажити за посиланням вище, разом з індикаторами, вже готовий шаблон для даної стратегії.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Отже, сподіваюся з використовуваними індикаторами все зрозуміло, тепер прийшла пора поговорити про правила застосування стратегії Red Phoenix System.

Правила стратегії Red Phoenix System

Стратегія Red Phoenix System передбачає відкриття угод на покупку при виконанні наступних умов:

 1. Індикатор Price Move показує перетин ковзних середніх, причому більш швидка перетинає більш повільну знизу вгору.
 2. Гістограма індикатора IDT2 повинна бути пофарбована синім кольором.
 3. Індикатор IDT1 повинен ризикувати сині стрілки, спрямовані вгору.

Вхід в ринок рекомендується здійснювати тільки після закриття поточного бару, на якому був виданий сигнал. Як виглядає підходяща ситуація для відкриття операції на покупку, ви можете побачити на наступному фото.

strategija-red-phoenix-system

Угоди на купівлю рекомендується відкривати зі стопом, встановленим біля попереднього локального мінімуму, але не близько до точки входу в ринок.

Закриття ордерів може здійснюватися наступними методами:

 1. Використання фіксованого тейк-профіту, який в 2 рази більше стопа.
 2. Закриття ордера в момент надходження зворотного сигналу від індикаторів. Закриття угоди рекомендується здійснювати тоді, коли всі 3 індикатори почнуть видавати зворотні сигнали.

Стратегія Red Phoenix System передбачає відкриття угод на продаж при виконанні наступних умов:

 1. Індикатор Price Move показує перетин ковзних середніх, причому більш швидка перетинає більш повільну зверху вниз.
 2. Гістограма індикатора IDT2 повинна бути пофарбована червоним кольором.
 3. Індикатор IDT1 повинен ризикувати червоні стрілки, спрямовані вниз.

Вхід в ринок рекомендується здійснювати тільки після закриття поточного бару, на якому був виданий сигнал. Як виглядає підходяща ситуація для відкриття угоди на продаж, ви можете побачити на наступному фото.

strategija-red-phoenix-system

Угоди на продаж рекомендується відкривати зі стопом, встановленим біля попереднього локального максимуму, але не близько до точки входу в ринок.

Отже, з правилами застосування даної торгової методики ми розібралися, тепер прийшла пора перейти до її тестування.

Тестування стратегії Red Phoenix System

Прибуткова торгова стратегія Форекс Red Phoenix System тестувалася протягом року на парі євро / ієна на чотиригодинному тайм-фреймі. На наступній картинці ви можете побачити графік прибутковості даної торгової методики.

strategija-red-phoenix-system

Поглянувши на графік, стає зрозуміло, що здана торгова методика не є стабільною і потребує доопрацювання. Що стосується прибутковості, то вона приємно дивує, так як становить 42%. З початковим депозитом в 1000 доларів за рік дана торгова методика принесла 425 доларів чистого прибутку.

Засмучує, звичайно ж, велика кількість просідань, які трапилися під час торгівлі. Їх було багато, але максимальна просадка склала 39,94%. В ході тестування було виявлено ще один недолік даної торгової методики, який полягає у відкритті невеликої кількості угод. За весь час було відкрито всього 50 угод. З результатами тестування ви можете ознайомитися на наступному фото.

strategija-red-phoenix-system

У порівнянні зі стратегією Trendlord, про яку я розповідала раніше, дана торгова методика є більш прибутковою, але менш надійною.

Red Phoenix System - це прибуткова торгова стратегія Форекс, яка є ненадійною, як власне і будь-який інший високоприбутковий інструмент Форекс. Можливо, вам вдасться допрацювати дану торговельну методику і довести її до досконалості. Особисто моя думка - краще вибирати менш прибуткові, але більш надійні торгові стратегії. А ось, що вибрати вам, залежить тільки від вас.

Сподіваюся, ця стратегія допоможе в збільшенні вашого прибутку на Форекс. Якщо у вас є питання, задавайте їх, постараюся на них відповісти. Підписуйтесь на мою розсилку, щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого.