Індикатор qqe без перемальовування - ефективний трендовий індикатор

indikator-qqe

Індикатор QQE є осцилятор, який славиться високою ефективністю при використанні на будь-яких валютних парах і тайм-фреймах. Вперше цей інструмент з`явився в 2008 році, з тих пір він неодноразово модернізувався, завдяки чому сьогодні нам доступна велика кількість його версій.

Абревіатура QQE розшифровується як Qualitative Quantitative Estimation, звідки не важко зробити висновок, що він проводить ефективну оцінку панівної тенденції. Індикатор QQE використовується багатьма трейдерами для виявлення тренда.

Принцип роботи індикатора QQE

Індикатор QQE без перемальовування нагадує своїм зовнішнім виглядом відомий всім індикатор RSI. Обумовлено це тим, що QQE працює приблизно за таким же принципом з додатковим використанням згладжування.

qqe

У стандартній версії індикатора є всього 1 настройка згладжування. Якщо ви не володієте достатнім досвідом ведення торгів на ринку Форекс, змінювати стандартну настройку я вам настійно не рекомендую. Для застосування даного індикатора рекомендується додати рівень 50.

Творці даного інструменту радять застосовувати його в такий спосіб:

 • Якщо лінія індикатора знаходиться вище рівня 50 необхідно купувати.
 • Якщо лінія інструменту розташовується нижче рівня 50 - продавати. qqe-bez-pererisovki
 • Вхід в ринок необхідно здійснювати при перетині сигнальної лінії з пунктирною. Якщо пунктирна лінія перетинає сигнальну зверху вниз, рекомендується купувати, а якщо від низу до верху - продавати.

skachat-indikator-qqe

Головна перевага індикатора QQE полягає в тому, що він практично без запізнень видає сигнали і майже завжди вони є вірними. Завдяки цьому він видається відмінні результати як під час сильного тренда, так і під час консолідації на ринку. Кількість достовірних сигналів збільшується зі збільшенням тайм-фрейму.

Важливо: після надходження сигналу про вхід в ринок потрібно обов`язково дочекатися закриття свічки, в іншому випадку збільшуються ризики відкриття збиткової угоди.

Більш сучасна версія індикатора QQE

Пропоную вашій увазі більш сучасну версію описаного вище індикатора, яка називається QQE New Histo. На сьогоднішній день дана версія індикатора є найефективнішою. Як виглядає даний інструмент в дії, ви можете побачити на зображенні, розміщеної нижче.

indikator-qqe

Зверніть увагу на те, що зчитувати інформацію з даної версії індикатора стало набагато простіше. Змінився тут і базовий рівень, який з 50 змінився на 0. Працює індикатор за таким же принципом, як і його попередник, але зчитувати з нього інформацію набагато простіше.

В налаштуваннях цієї версії можна задати 2 рівня, при перетині яких гістограма змінить своє забарвлення.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-qqe

Завантажити індикатор QQE можна, перейшовши за посиланням, розміщеної ніже.Его установка здійснюється за стандартною схемою. Скачані архіви зберігаєте в каталог даних вашої торгової платформи, потім перезапускаєте її. Далі вибираєте підходящу валютну пару, тайм-фрейм і переносите індикатор з вікна «Навігатор» на відкритий графік. Більш докладно про те, як встановити індикатор в MT4, читайте тут.

Правила застосування індикатора

Головне позитивне властивість даного інструменту полягає в тому, що він видає досить високоточні сигнали і практично вчасно. Використовувати його можна також, як і будь-який інший осцилятор, так як Стохастік і RSI.

Індикатор QQE New Histo є однією з останніх модифікацій даного інструменту. Після перенесення індикатора на графік, перед вами має з`явитися таке ж вікно, як на картинці, розташованої нижче.

indikator-qqe

Він володіє наступними настройками:

 1. «SF». Цей рядок відповідає за рівень згладжування.
 2. «RSIPeriod». У цьому рядку можна змінити період індикатора RSI, який застосовується в робочому алгоритмі.
 3. «UpperBound». Тут ви можете задати верхню межу інструменту.
 4. «UpperBound». Цей рядок відповідає за характеристики вірніше кордону інструменту.

Інші характеристики індикатора дозволяють налаштувати характеристики видаються сигналів. З їх допомогою ви можете активувати не тільки звукові сигнали, але і отримання спеціальних повідомлень на електронну пошту.

Індикатор QQE New Histo можна використовувати наступними способами:

 1. Для визначення тренда. В цьому випадку ми стежимо виключно за розташуванням сигнальної лінії по відношенню до нульового рівня. Якщо крива індикатора розташовується вище нульової позначки, це говорить про наявність на графіку висхідного тренда, нижче - низхідного. Такий спосіб застосування найкраще працює на тайм-фреймах від H4. indikator-qqe
 1. Для підтвердження сигналів для входу від інших індикаторів. Зелена гістограма свідчить про наявність висхідного тренда, червона - спадного, жовта - консолідації.
 2. Для входу в ринок в разі перетину ліній індикатора у внутрішній частині гістограми одного кольору. Необхідно пам`ятати, що тільки зміна відтінку гістограми не виступає сигналом для входу, потрібно ще наявність перетину кривих в якості підтвердження.
 3. Для виявлення дивергенції. У зв`язку з тим, що індикатор QQE відноситься до категорії осциляторів, його можна також використовувати для виявлення дивергенції. Бича дивергенція свідчить про зародження ведмежого тренда, а ведмежа - бичачого.
Важливо: індикатор QQE не підходить для виявлення зон перекупленності / перепроданості.

На основі всього сказаного вище, не важко зробити висновок, що індикатор QQE - це дуже ефективний інструмент, який припаде до душі багатьом трейдерам. Він відрізняється простотою у використанні і налаштуванні. Використовувати цей інструмент в якості основного індикатора для торгівлі не рекомендується, а ось комплексі з іншими індикаторами ви зможете отримувати практично безпрограшні сигнали.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на Форексі. Підписуйтесь на розсилку, і ви завжди будете в курсі всіх ефективних індикаторів і стратегій.