Путіну показали yotaPad і інші російські гаджети

На вчорашній зустрічі з президентом Володимиром Путіним Сергій Чемезов, керівник російської державної корпорації "Ростех", показав свіжі високотехнологічні розробки. Серед них - мініатюрний комп'ютер в форматі флешки, перший російський розумний браслет і планшет, який не вміє виходити в інтернет.

За словами Чемезова, все девайси були розроблені в Росії, проте, для складання використовували зарубіжні компоненти. Одне з пристроїв являє собою невеликий комп'ютер в корпусі звичайної флешки (донгл) - його можна підключити до монітора, додатково підключається миша і клавіатура. Таким чином, виходить повноцінний комп'ютер, який " Завжди можна носити в кишені ". Керівник не уточнив, на базі якої ОС працює перший російський міні-комп'ютер, але запевнив, що прилад не поступається класичним ПК в потужності.

Президенту був представлений планшет, створений на основі не представленого ще YotaPad з двома дисплеями - повноцінним сенсорним кольоровим екраном з одного боку і E-lnk з іншого. Пристрій позиціонується як електронний підручник і не може виходити в інтернет. За словами Чемезова, його можна підключити тільки до локальної мережі школи, що дозволить вчителям і фахівцям навчального закладу дистанційно керувати девайсом.

Крім цих новинок, керівник "РОСТЕХ" показав президенту шифратор зв'язку для смартфона Yota Phone. Прилад підключається до смартфону по Bluetooth і забезпечує безпечний зв'язок (повинен бути у двох співрозмовників). "Ростех" обіцяє випустити шифратор в продаж за ціною від 150 до 200 $. Дата надходження в продаж не уточнювалася

Наостанок Чемезов показав Путіну розумний браслет для військових, який підключається до ГЛОНАСС і визначає всі показники здоров'я бійця. Повідомляється, що дані будуть спрямовані на спеціальний планшет командувачу підрозділом.