Путін провів підсумкову зустріч з урядом в 2015 році

Сьогодні, 24 грудня, Володимир Путін провів підсумкову зустріч з членами російського уряду. Президент вказав першочергові завдання і відзначив ряд позитивних моментів в роботі чиновників:

" Завдяки виконанню антикризового плану вдалося підтримати реальний сектор економіки, зміцнити довіру до банківської системи. Є очевидні цьому підтвердження, докази, а саме довіру людей, перш за все, яке виражається в зростанні накопичень і юридичних, і фізичних осіб в банківській системі країни "- підкреслив Путін.

Підводячи підсумки року, що минає, Путін зазначив зростаючий потенціал оборонно-промислового комплексу Росії, зростання виробництва сільського господарства і запуск Євразійського економічного союзу. На думку президента, ключове завдання уряду на даному етапі - повернення російської економіки на стійкі темпи зростання навіть при низьких цінах на нафту:

" Потрібно бути готовими до того, що і період низьких цін на сировину і на наші основні експортні товари, та й, можливо, зовнішні обмеження можуть затягнутися. Необхідно самим домагатися результатів на наявній базі " - підсумував президент.