Повії на блокчейне: чпок, добрий вечір!

Uber легкої поведінки (Eber, ага). Тут і без опису все зрозуміло.. Для нетерплячих, короткий зміст поста:

А тепер більш детально:

В общем-то я навіть не знаю з чого почати. Скажімо так, мрії крипто-трактарістов крипто-анархістів стають на крок ближче до реальності - тепер мадам з "зниженою соціальною відповідальністю" є і на блокчейне. Але все-таки спробуємо бути серйозними:
Компанія Eros вийшла на ICO з ідеєю оплати різних ескорт-послуг за допомогою криптовалюта. Як сказано на сайті проекту: "Найстарша професія в світі буде оновлена ​​і децентралізована". Новий стартап базується на Zeronet і Ethereum і являє собою децентралізовану майданчик для організації інтимних зустрічей за гроші.

* - Дорогий, де ти був?
- Кхм, токенами закуповувався.. *

Офіційною метою проекту заявляється створення відкритої інтимної майданчики, яка не може бути засуджена, заборонена або заблокована будь-яким урядом або релігійним органом. Разом з тим компанія має намір вирішити одну з найбільших проблем, пов'язаних з проституцією: відсутність підзвітності, тому що коли ця діяльність відбувається на вулиці - це може привести до незручностей як для покупців, так і для продавців.
* Ясно всі з ними, Посон просто у дворі не вірили.А так і справа зробив - і весь інтернет відразу знає, блохчейн ж *
Майкл О'Брайен, генеральний директор і один із співзасновників, підкреслив:"Ми вирішуємо проблему організації масового ринку, і ми, ймовірно, найперший Ethereum dApp, який спробував зробити це. Нам здавалося очевидним, що найстаріша професія в світі потребує набагато більш стійкою платформі, яку ми зможемо створити завдяки Ethereum і Zeronet".
Крім нього до складу команди входить Кевін Ян - співзасновник і технічний директор проекту. Жоден з них (крім свого стартапу) нічим особливим не відзначився, принаймні жужл мовчить аки справжній партизан.
Крім чудової ідеї стартап так само відрізняється впровадженням Breaver - це система, розроблена вченим з CMU і MIT, покликана забезпечити систему рейтингу користувачів і анонімність транзакцій.
* Я сильно в тему не вникав, тому може хтось із вас підкаже: Майні ці маркери на відкритих будуть або теж "найстарішим у світі способом"? А якщо складність виросте? *
ICO проекту відбувся 9 липня 2017 о 23: 59:59 UEC і вже йде повним ходом, закінчення планується 23 липня 2017. Ціна за токен дорівнює 1 долару США при цілі по финасирования в 5,000,000 $.Усього можливе існування 10,000,000 токенов, з них 500,000 ERS залишиться у засновників, а решта розійдеться серед вкладників..

*Що ви робите?! Відпустіть мене! Я не сутенер, я - інвестор!! *

На даний момент проект зібрав трохи більше 1 мільйона доларів США. В якості внеску приймаються тільки біткойнов і Ефіріум. Для підтримали проект розробники передбачили ряд заохочень, серед них: безкоштовний доступ до платформи, 2% від прибутку компанії, ексклюзивний ранній доступ і 25% скідос при оплаті послуг через сервіс. Для рядових користувачів буде доступна тільки безкоштовна платформа. Звернення токенов ERS буде проходити на майданчиках Tidex, Livecoin, Dabtc через 6 днів після завершення ICO.
Дорожня карта (план розвитку проекту) включає кілька етапів:

  • З 10 по 23 липня - Початкова пропозиція монет (ICO);
  • 23 серпня - тестовий запуск проекту;
  • 23 вересня - публічний запуск і відкриття вихідного коду проекту;
  • 23 грудня - очікується більше 100, 000 активний користувачів на третій місяць.

P. S. Сподіваюся, пост виявився для вас досить веселим або ви хоча б не встигли оформити десяток кредитів для вкладу в стартап, тому що швидше за все це розлучення)