Прибуткова стратегія піпсовки

strategiya-pipsovki

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про стратегію піпсовки, яка припаде до душі любителям скальпинга. Чим же приваблює трейдерів короткостроковий трейдинг? Справа в тому, що він дозволяє за короткий проміжок часу провести велику кількість угод. До того ж, скальпера не потрібно проводити фундаментальний аналіз, однак, доводиться ретельно стежити за графіком ціни.

Стратегія піпсовки, про яку я вам розповім сьогодні, передбачає використання всього одного індикатора - каналу Кельтнера.

Опис стратегії піпсовки

Для початку вам потрібно завантажити необхідний для даної стратегії індикатор. Зробити це ви можете за допомогою посилання, розташованої нижче.

Встановлюється даний алгоритм, як і будь-який інший індикатор. Просто завантажуєте архів, зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте валютну пару, тайм-фрейм і переносите індикатор з вікна «Навігатор» на відкритий графік.

Як виглядає індикатор Канал Кельтнера в дії, ви можете побачити на наступній картинці.

strategiya-pipsovki

Налаштовувати індикатор потрібно під певну валютну пару і часовий інтервал, так як у кожного інструменту свої особливості поведінки. Пропоную для прикладу розглянути пару євро / долар і тайм-фрейм M1. Стратегія піпсовки призначається для застосування на M1 під час роботи американської та європейської торгових сесій, коли не виходять важливі новини.

Для кожної пари потрібно підібрати відступ в пунктах, який може бути від п`яти до 10 пипсов.

Відповідь на питання, для чого потрібен відступ, ви можете знайти на наступній картинці.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

strategiya-pipsovki

Це дистанція, яка вимірюється від точки пробою межі каналу. У разі якщо ціна пробила верхню межу каналу і пройшла вгору певну відстань, яке ми вибрали, тоді потрібно створити ордер на продаж. Якщо ж ціна пройшла нижню межу каналу і пройшла певну дистанцію, тоді рекомендується створити ордер на покупку.

Найчастіше ринок не настільки сильний, щоб на хвилинному графіку тривалий час ціна рухалася в одному напрямку. Винятком є тільки періоди після публікації важливих економічних новин, які викликають зародження сильних трендів. Перед тим як використовувати стратегію піпсовки, потрібно вивчити економічний календар Форекс, щоб виключити пари, на яких не варто вести торгівлю.

Правила установки Тейку і стопів

Важливо в даній стратегії не тільки правильно здійснити вхід в ринок, а й вихід. Далі ми поговоримо про те, як правильно встановлювати Тейку і стопи. Вихід з ринку можна здійснювати наступними способами:

  1. За допомогою фіксованого стопа, розмір якого визначається в залежності від волатильності використовуваної валютної пари.
  2. Якщо ордер є збитковим протягом певного часу. Час визначається також в залежності від використовуваної валютної пари. Даний метод виходу з ринку дозволить уникнути зайвих втрат.

strategiya-pipsovki

Також можна здійснити вихід з ринку за допомогою Тейк. Розмір Тейк можна визначити наступними способами:

  1. Можна розмістити тейк на рівні синьою кривою каналу Кельтнера.
  2. Можна встановити фіксований тейк-профіт.
  3. У разі якщо на ринку спокійна обстановка, тейк можна розмістити на протилежній кордоні каналу.

Хочу відразу зазначити, що в деяких випадках тейк, розміщений на рівні синьою кривою, може зробити ордер збитковим. Ціновий канал може піднятися, так що синя крива буде перебувати на достатній відстані від точки входу, щоб ордер став прибутковим.

Більш агресивна торгівля виходить при використанні стратегії під час азіатської торгової сесії. У цей час виникає велика кількість сигналів, а угоди з невеликими Тейку і стопами, так як ринок в цей період «вузький».

strategiya-pipsovki

Стратегія піпсовки найбільше підійде тим трейдерам, які в змозі швидко приймати рішення і реагувати на зміни на ринку. Дана стратегія не передбачає розмірений трейдинг, всі рішення трейдер, навпаки, повинен приймати швидко. Але плюс полягає в тому, що трейдеру не потрібно проводити фундаментальний аналіз і вивчати вплив на ринок різних політичних і економічних чинників.

Будь-яка скальпінговая стратегія вимагає від трейдера певних навичок, а також досвіду. Тому перед використанням даної стратегії для торгівлі на реальні грошові кошти, раджу вам потренуватися протягом певного часу на демо-рахунку. Даний стиль торгівлі підходить далеко не всім людям, але в умілих руках він здатний за короткий термін принести непоганий прибуток.

Сподіваюся, ця стаття допоможе в збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Підписуйтесь на мою розсилку, і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого.