Первинні заявки на допомогу з безробіття (unemployment Claims, Initial Jobless Claims) [США]

Що таке первинні заявки на допомогу з безробіття?

Первинні заявки на допомогу з безробіття (Unemployment Claims, Initial Jobless Claims) - щотижневий макроекономічний показник США, що відображає стан ринку праці.

Як розраховується число заявок на допомогу з безробіття США?

Первинні звернення за допомогою заповнюються непрацюючими після відходу від роботодавця. Подається запит визначити, чи застосовуються до прохача правила програми страхування від безробіття. При заповненні реєстраційної заявки, запускаються певні процедури і людини вважають в програмі. Підрахунок первинних звернень за посібником в США є випереджальним економічним індикатором, так як відображає тільки формуються умови ринку праці в країні. Однак, ці тижневі дані складні коригування на сезонні фактори, що викликає певну волатильність показника. Чотиритижнева змінна середня показника відображає більш згладжену картину тренда, показуючи середній рівень показника приблизно за місяць.

Індикатор Jobless Claims не завжди відображає актуальну ситуацію на ринку зайнятості, т. К. Виходить досить часто і тому сильно волатильним. Дані про стан ринку праці періодично спотворюються такими подіями як місцеві або федеральні свята в США, громадські заходи або інші події, для організації яких потрібно короткочасно велику кількість зайнятого населення.

Як показник Initial Jobless Claims допомагає прогнозувати Nonfarm Payrolls?

Однак, покладаючись на кількість безробітних, можна судити про те, яким в подальшому буде більш коректний показник ринку праці США Nonfarm Payrolls - кількість зайнятих поза сільським господарством. Таким чином, якщо весь місяць кількість офіційно зареєстрованих заявок на допомогу буде збільшуватися, то найімовірніше значення пейроллов зменшиться, що підтримає курс долара США.

Як публікація первинних заявок на допомогу з безробіття впливає на Форекс?

Показник зайнятості населення має суттєвий вплив на ринок, т. К. Він відображає загальний економічний стан США. Слід зазначити, що збільшення первинних заявок на допомогу з безробіття робить негативний вплив на курс американської валюти.

Коли публікуються заявки на допомогу з безробіття США?

  • Країна публікації: США;
  • Дата публікації: щотижня, по четвергах в 16: 30 за київським часом. Публікуються дані за попередній тиждень.
  • Джерело: Department of Labor
  • Веб-сайт: // www. dol. gov / ui / data. pdf

Корисні статті по темі

  • Що таке звіт по зайнятості від ADP?
  • Що таке рівень безробіття?
  • Торгівля на новинах: помилки трейдера і безпечні поради професіоналів