Індикатор price channel допоможе побудувати цінової канал

price-channel

Індикатор Price Channel будує на графіку цінової канал, який використовуються багатьма трейдерами для ідентифікації тренда. У нього багато спільного з індикатором Канал Дончіана, але є і свої особливості. Головна перевага індикатора Price Channel полягає в тому, що він будує коридор на основі руху цінового уровня.В разі якщо з висхідним і низхідним трендами все більш менш зрозуміло, то ось виявити консолідацію на ринку набагато складніше. Рівні підтримки і опору будуються на основі двох локальних максимумів або мінімумів на певному проміжку часу. Деякі трейдери торгують виключно на аналізі ціни без застосування будь-яких індикаторів. Такий спосіб торгівлі підходить для досвідчених трейдерів, новачкам же краще всього використовувати додаткові інструменти, щоб виявити закономірність руху цінового рівня.

Самостійно побудувати рівні підтримки і опору не так вже й просто, якщо ви тільки знайомитеся з ринком Форекс. У зв`язку з тим, що ціновий рівень безперервно змінює власні максимуми і мінімуми, лінії потрібно періодично перемальовувати, що займає час і відволікає від трейдингу.

indikator-price-channel

На малюнку, представленому вище, ви можете побачити цінової канал, побудований за 2 локальних мінімумів. Але і в цьому випадку рівень підтримки можна було побудувати за іншими мінімумам, що могло ввести трейдера в оману.

Індикатор Price Channel був створений спеціально для того, щоб полегшити роботу новачкам на ринку Форекс.

price-channel-skachat

На малюнку, представленому вище, ви можете побачити індикатор Price Channel в дії. Як ви могли помітити, він будує коридор з згладжених ліній, що дозволяє більш точно визначити момент розвороту тренда. Середня крива являє собою середнє значення крайніх ліній індикатора.

Завантажити індикатор Price Channel ви можете за посиланням, розміщеної нижче.

Установка і настройка Price Channel

Установка Price Channel здійснюється як і будь-якого іншого індикатора. Скачані архіви необхідно зберегти в каталог даних вашої торгової платформи і перезапустити її. Потім необхідно вибрати відповідну валютну пару, тайм-фрейм і перенести на відкритий графік індикатор.

У разі якщо ви все зробите правильно, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора. Налаштувань мало, є настройка періоду ковзної середньої і відтінки самих кривих інструменту. Вносити зміни в стандартні параметри інструменту не рекомендується, так як може порушитися його ефективність.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Правила застосування індикатора Price Channel

На основі цінового каналу торгівлю можна вести 2 способами: на пробій і всередині каналу. Торгівля на пробій відноситься до полювання за трендовими і контртрендовимі змінами цінового рівня. Досить популярна теорія говорить про те, що коли ціна перший раз стосується кордонів коридору, це є першим сигналом швидкого розвороту тренда. Після цього, зазвичай, трапляється недобитих (ціновий рівень не доходить до межі) і потім вже тренд розвертається. Вхід в ринок рекомендується здійснювати на прориві каналу або в момент його недобитих.

В процесі застосування даного індикатора прорив можна зафіксувати в тому випадку, коли середня лінія розміщується у жодному з кордонів каналу. Криві індикатора є дуже гнучкими, тому прориви цінового каналу з його допомогою погано видно.

Найкраще, звичайно ж, використовувати індикатор Price Channel для ведення торгів всередині каналу. Велику частину часу ринок перебуває в спокійному стані і змінюється в певному діапазоні. Напевно, ви вже самі помічали, що перед сильним трендом ціна довгий час коливається в певному коридорі.

Торгівля всередині каналу полягає в створенні угод на продаж при торканні ціновим рівнем верхньої межі каналу, і на покупку - нижньої. Закриття угоди рекомендується здійснювати при досягненні ціною протилежної межі коридору або середньої лінії. Стоп-лосс рекомендується встановлювати на пару пунктів нижче меж коридору.

Торгівля на відбій значно спрощується завдяки застосуванню Price Channel. Цей інструмент оперативно визначає флет на графіку, коли максимально безпечно вести торги. Візуально це добре видно: якщо середня лінія розміщена строго посередині, це означає, що на ринку присутня консолідація. У цей час найкраще вести торгівлю на відбій.

price-channel

Переваги індикатора Price Channel

Серед величезної кількості переваг даного індикатора успішні трейдери Форекс виділяють наступні:

  • Даний інструмент істотно спрощує роботу з виявлення і окресленні цінового каналу, яку тепер не потрібно робити вручну.
  • Цей інструмент досить точно визначає ділянки бічного руху цінового рівня, що дає можливість вести торги всередині каналу.
  • Цей індикатор можна застосовувати для ведення торгів як під час флет, так і в момент коли на ринку панує висхідна або низхідна тенденції.

Слабкі сторони індикатора

На жаль, індикатор Price Channel не позбавлений і деяких недоліків, про які необхідно в обов`язковому порядку згадати:

  • У процесі ведення торгів даний інструмент може перемалювати створені раніше цінові канали, що, в свою чергу, суттєво ускладнює визначення чітких меж каналу цінового рівня.
  • Лінія індикатора розташовується на дуже невеликій відстані від цінового рівня, що, в свою чергу, викликає складності визначення моментів, коли ціновий рівень трохи перетинає кордон каналу.

Для того щоб компенсувати недоліки індикатора Price Channel, рекомендується використовувати його для ведення торгів в парі з іншими інструментами.

Сподіваюся, дана стаття допоможе вам розібратися з особливостями використання Price Channel, що дозволить вам збільшити прибуток від ведення торгів. Підписуйтесь на мою розсилку, щоб дізнатися більше інформації про валютному ринку Форекс.