Премаркет: Уолл-стріт сьогодні відкриється трохи вище вчорашнього закриття.

Торги ф'ючерсом на індекс S & P 500 проходять сьогодні вранці вище вчорашнього закриття трохи нижче рівня 1. 410 пунктів. Наступні фактори впливають на ринок до початку торгів.
На позитивній стороні:
1) Настрій споживачів в Китаї виросло до максимуму 5 місяців, зміцнившись другий місяць поспіль і підкріплюючи тренд на відновлення економіки Піднебесної після сильних даних про промисловому секторі, що вийшли в суботу.
2) Борговий ринок Європи показує помірно позитивні настрої гравців - після хорошого розміщення Бельгії прибутковість італійських 10-річних, опустилася нижче 4, 4 відсотка, що є мінімумом 2-х років.
3) Лідери ЄС в Брюсселі зустрілися для обговорення заходів боротьби з кризою і на ринку є очікування помірно позитивних заяв за підсумками засідання.
На негативній стороні:
1) Вчора Республіканці направили Демократам зустрічну пропозицію щодо заходів боротьби з фіскальним обривом і їх розуміння того що потрібно зробити з податками і держвидатками сильно відрізняється від позиції Обама - стало зрозуміло, що компроміс буде знайти непросто. Так представник президентської адміністрації сказав, що Білий Дім вважає вчорашню пропозицію республіканців "неадекватним.
2) Вчорашні дуже слабкі дані про індекс виробничої активності в Штатах можуть продовжити сьогодні чинити негативний вплив на ринок.
Важливі події:
17. 55 МСК Роздрібні продажі Redbook;
18. 00 МСК Процентна ставка в Канаді;
18. 45 МСК індекс ділових умов в Нью-Йорку.
Зустрічі компаній з інвесторами або аналітиками:
ACM, ASH, CP, CN, EW, HSE CN, LLL, PL, PPL CN, RBC, URI, XXIA.