Предфомсовая тиждень з trading Floor Review XXIX

Всім доброго ранку!

Минуло вже 29 тижнів з виходу першого випуску Trading Floor Review і ось настав момент для Trading Floor Review XXIX.

Головні події:
 • Dow Chemical і DuPont проведуть найбільше злиття в хімічній галузі

 • JAB Holding купить Keurig Green Mountain за $ 13, 9 млрд
 • Леброн Джеймс підпише довічний контракт з компанією Nike на більш ніж 500 мільйонів доларів.
 • Ф'ючерси на нафту марки Brent опустилися більш ніж на 5%, до $ 37, 8, а на нафту марки WTI - більш ніж на 3%, до $ 35,72

 • Увесь минулий тиждень я виступав на телеканалі РБК в програмі "Ринки. Позиції. " Всі випуски + фото з невеликою підпільної екскурсії по студії жни подивитися в цьому пості: Олексій Марков на РБК (Backstage)
Короткий підсумок:

На минулому тижні було досить багато цікавих шортів, а фантастичне падіння нафти змушує було одним з ключових фактором впливають на ринок на цьому тижні.

Let's go!
 1. Одним з найцікавіших Стакі в понеділок вранці був Sunoco Logistics Partners L. P. (SXL). Є ви зверніть увагу на дейлі графік, від помітите, що відкрився він нижче свого All time low і шорт в ньому так і напрошувався (Див. Лівий графік). Перейдемо в хвилинному графіку, що ми бачимо? А бачимо ви наступну картину, скл відкрився нижче All time low спробував за нього повернутися, але провал, далі відкат на рівні дей лоу і трендовий слив з прискоренням. Ну а фінальну крапку ставить відмінний трендовий розворот після зламу тренда.

 1. Ще одні цікавий шорт показав нам Sempra Energy (SRE) в понеділок. Думаю до 11: 30 скл не потребує коментуванні, але після 11:30 починається складатися дуже цікава картина, а саме консолідація на рівні дей лоу. З одного боку, це дійсно хороша точка для продовження падіння, але з іншого боку, в цей момент потрібно чітко розуміти що і як ти робитиме. Як роблю я: я б не став продавати скл до тих пір поки він не пробив би дей лоу, а продав би саме в момент пробиття, намагаючись набрати позицію в межах 5-10 центів від рівня лоу.В цьому випадку, виходити варто орієнтуючись на тейп (особливо як ставляться оффера), є скл буде повертатися за рівень лоу. Але далі стоп переноситься за наступний відкат і якщо скл за нього повертається, значить що немає сенсу утримувати позицію і краще вийти.

 1. LyondellBasell Industries NV (LYB) понеділок. Просто фантастика! Відмінний скл продати який можна було фактично в будь-який момент і поставити стоп за попередню п'ятихвилинку. Розворот в ньому так само був дуже просто, так як ми чітко бачимо, що за весь ранок плюсових свічок у нього немає взагалі, а хай кожної п'ятихвилинки нижче попереднього, з чого випливає простий висновок, що слід чекати пробиття хая попередньої п'ятихвилинки і освіти плюсовій свічки, і ось вона, Купівля! Далі слід та ж логіка що і з падінням: чистий скл, красивий графік, з величезною ймовірністю може відійти точно так же.

 1. Southwest Airlines Co (LUV) вівторок. Практично з найперших хвилин після відкриття у вівторок LUV скл предметом очікування всіх любителя торгувати пробиття рівнів. З самого ранку ми бачимо, що скл відкриває з невеликим гепом, спроби його відкупити провалюються і на сцену виходять активні ведмеді, а проторговка на дей лоу є кращою точкою для входу в лонг. На графіку я вказав 2 найкращі точки для шорти і одну класичну обманку, в яку дуже часто трапляються початківці трейдери.

 1. United Natural Foods, Inc. (UNFI) среда. Відмінний приклад Стакі з розряду secondary play. У вівторок скл відкривається з сильних гепом, і протягом дня набиває добре проглядається рівень 37, 00. На наступний день, в середу UNFI пробиває рівень 37.00, дає відкат, закріплюється вище рівня і дає 3 поинта відмінного руху. Купувати такі стаки варто дочекавшись закріплення вище рівня.

 1. Хороший шорт нижче рівня 91, 00 показав нам в середу Restoration Hardware Holdings Inc (RH). Думаю з шортами все дуже просто і ясно: пробиття лоу, консолідація і продаж тренда на відкатах, а ось з Лонгом все було набагато важче. З одного боку, скл відійшов 3 поинта і ніби як в тренді, і ніби й відкати були, але спреди там були досить великі, велика кількість бруду, дуже глибокі відкати, які дуже складно пересиджувати, а в деяких випадках немає сенсу пересиджувати, коротко кажучи, розворот в цьому Стакі був жахливу і торгувати його могли не всі.

 1. OmniVision Technologies, Inc. (OVTI) четвер. Цікавий приклад шортового News & Go, що переходить в непоганий bottom pick. Скажу відразу, що ймовірність того що ви потрапите в шорт була вкрай мала, так як ви з величезною ймовірністю просто не побачите цей скл, в цій складності вам можуть допомогти спеціальні фільтри, або товариші по офісу, або ваші товариші з трансляції Trading Floor, власне саме в чаті TF нам і підкинули цей страйків. Якщо з шортами все зрозуміло, то з Лонгом все набагато складніше. Bottom pick або top pick, на мій погляд це одні з найбільш складні трейдів, які є. На жаль повністю розписати всі особливості даної формації в цьому пості я не можу, але найближчим часом постараюся зняти стакан під час боттом піку і вже на його прикладі розповісти як його потрібно торгувати. Основними моментами в боттом піку є: різке прискорене падіння, великий спайк, і пробиття попередньої хвилинної свічки (в конкретно цьому прикладі розглядається пробиття саме хвилинної свічки).

 1. Willis Group Holdings PLC (WSH) п'ятниця. Що може бути приємніше ніж ранковий ап тренд переходить в трендовий розворот. Так, купити його в першій точці було досить проблематично, так як на самому початку малоймовірно що ви його побачите, але залишилися місця були просто фантастичними і доступними для всіх.

 1. NXP Semiconductors NV (NXPI) п'ятниця. Ще один фантастичний даун тренд. Думаю що даний скл не потребує коментуванні, так як досить один оком подивитися на графік, щоб зрозуміти, що він гідний потрапити в наш огляд.

Фінальний випуск РБК "Ринки. Позиції"

З урахуванням п'ятниці рахунок 3-0 на мою користь =)

Ось і підійшов до кінця наш огляд, сподіваюся, він вам сподобався і ви знайшли щось корисне для себе в огляді. Не забувайте ставити лайки і залишати коментарі

І звичайно підписуйтесь на мене в соціальних мережах:

Всім вдалих торгів, поки!