Фунт - Ієна - валютна пара

Базовий актив фунт - ієна (GBP/JPY) це кросова валютна пара, яка формується на основі даних інших пар. При цьому обсяги операцій з даного активу досить високі. Пов'язано це з тим, що входять до нього валюти відносяться до великих бірж і економікам великих країн. Це основні рушійні фактори, які мотивують трейдерів здійснювати активні операції з даними базовим активом.

"bmactive">Аналізувати актив на періоді: M1 M5 M15 M30 H1 session H4 D1 W1

Класичні рівні


Найближчі рівні

Детальніше про роботу з таблицею читайте в інструкції.

Тренд

Інструкція для таблиці ТРЕНДИ

Свічкова статистика


Економічний календар


Волатильність

Інструкція для таблиці волатильності

Особливості активу

Перед розглядом основних особливостей даного інструменту, слід зазначити, що валютна пара "фунта-йен" складається з основної та допоміжної валюти. Йдеться про фунт і ієні, відповідно. З цього випливає сильна прихильність даної пари до фунта. Це одна з провідних світових валют, яка схильна до впливу не тільки новин, пов'язаних з економікою Великобританії, але і дуже тісно пов'язана з позиціями євро.

В цьому відношенні JPY це більш передбачуваний актив. Звичайно, в певні моменти він схильний сильним впливам, але в цілому можна говорити про те, що на його позиції в значній мірі впливають економічні новини саме по Японії. Саме тому, торгуючи активом необхідно звертатися особливу увагу на економічний календар.

GBP JPY графік онлайн

Представляємо графік GBP/JPY онлайн, на якому можна стежити за котируваннями, а також проводити ринкову аналітику.


"tradingview_122f6-wrapper">

Специфіка торгівлі активом

Перш за все, необхідно відзначити, що для валютної пари GBP/JPY характерно сильне рух, в результаті якого зміна ціни протягом одного дня може досягати декількох сотень пунктів. Разом з цим необхідно пам'ятати і про те, що існують ключові фактори, які активно впливають на цю валюту. Перш за все, це:

  1. Валовий внутрішній продукт обох країн це ключовий показник, який може надати фундаментальний вплив на валюту. Адже ми говоримо про стан економіки, а також про її потенціал. Інвестори дуже чуйно реагують на такі дані і будь-які негативні новини в даному секторі можуть буквально обрушити котирування.
  2. Рівень інфляції в Японії та Англії це ще один важливий економічний фактор. З його допомогою можна визначити поточний стан економіки країни, а також стан національної валюти. Внаслідок цих факторів інфляція виділяється в якості дуже важливого економічного чинника.
  3. Пара GBP/JPY також вельми чутливо реагує на зміну процентних ставок, які формують банки Англії і Японії. Так збільшення процентних ставок здатне в значно мірою скоротити інтерес до валюти, що виллється в зниженні її котирувань на біржі.

Існують і інші зовнішні і внутрішні чинники, які відповідають за формування валюти, але саме описані вище, можна вважати ключовими. Серед додаткових економічних індикаторів слід виділити: рівень безробіття, показники зовнішнього виробництва, а також квартальні і річні баланси національних банків обох країн.