Гра в покер з комп'ютером

Покер з'явився дуже давно, коли не тільки про комп'ютери не могло бути й мови, але і про існування електрики ніхто навіть не здогадувався. В даний час сучасна людина не може уявити повсякденне життя без комп'ютера. Комп'ютеризація торкнулася абсолютно все, в тому числі і такого різновиду ігор як покер. Гра в покер з комп'ютером має свої плюси і мінуси. Як безперечних плюсів для новачків можна відзначити те, що цей вид гри не потребують ніяких вкладень грошей при тому, що покер це дуже азартна гра, яка буквально затягує гравця. Головним мінусом гри в покер з комп'ютером є повно відсутність психологічної складової ігрового процесу. Для того щоб пограти в покер з комп'ютером безкоштовно потрібно завантажити, наприклад, Техаський Холдем покер з комп'ютером і встановити його на свій комп'ютер або зайти на один з сайтів які надають можливість гри в покер з комп'ютером в режимі онлайн.

Що дає гра в покер з комп'ютером?

Гра в покер з комп'ютером є симулятором, завдяки якому новачок може навчитися азам цієї популярної гри. Гру в покер проти комп'ютера можна в якійсь мірі порівняти з грою проти професіонала, так як покерная програма може володіти не меншими, а часто і великими можливостями, ніж будь-який найрозумніша людина. Ці можливості покерной програмі дає штучний інтелект. Завантаживши і встановивши якісний софт для гри в покер з комп'ютером, початківець гравець отримує унікальний інструмент, який розроблений з урахуванням всіх досягнень моделювання в області штучного інтелекту. Хороший покерний софт дасть можливість реально оцінити свою силу і налаштувати програму відповідно до свого рівнем гри для найбільш ефективного навчання на початковому етапі. Граючи в покер з комп'ютером, не варто забувати про те, що при переході на гру з реальними опонентами початківець гравець зіткнеться з зовсім іншою грою і манерою поведінки суперників. Для перемоги проти новачка почнуть застосовувати всілякі хитрощі, в тому числі і психологічні, які дуже популярні у гравців як в онлайні, так і за живими столами, але незважаючи на це починаючому гравцеві варто звернути увагу на гру з комп'ютером, так як вона є відмінною можливістю попрактикуватися і добре засвоїти правила гри.

Як вибрати покер для гри з комп'ютером? Будь-який вид покеру можна скачати на просторах глобальної мережі. Найпопулярнішим як у онлайн гравців, так і гравців в покер з комп'ютером є Техаський Холдем. Безумовно, не всі покерні програми однакові і кожна має свої переваги і недоліки, але вибираючи потрібно розрізняти їх особливості для того щоб в подальшому використовувати найкраще. Основним критерієм для вибору оффлан покеру є наявність можливості для гнучкого налаштування програми під потреби гравця. Мова, інтерфейс і інші аспекти ігрового програми хоч і важливі, але є другорядними факторами для тих, хто використовуючи гру в покер з комп'ютером в якості тренажера думає про перехід на гру з живими опонентами.

Соціальний фактор при грі в покер

У статті журналу Science нейрофізіологи заявили, що сеанси гри в покер між людьми і комп'ютером показали, що в корі великих півкуль головного мозку на кордоні між скроневої і тім'яної частками розташована особлива область, яка оцінює "соціальність" майбутніх дій. У статті було сказано про те, що існують фундаментальні нейрологические відмінності між прийняттям рішень в соціальних і несоціальних ситуаціях. Спостерігаючи за активністю мозку двох груп добровольців грали в покер з комп'ютером і живими опонентами, Скоттом Хюттелем і очолюваної ним групою нейрофізіологів з університету Дьюка в американському місті Дарем, була відкрита зона в головному мозку, яка відповідає за оцінку соціальності дій. Вчені пояснюють, що їх підопічні не були професійними гравцями в покер. Знаючи правила гри, вони не вміли правильно блефувати, намагаючись створити хибне враження про силу своєї комбінації карт. Даний навик є одним з ключових елементів гри в покер і вимагає від гравця високої спостережливості і здатності прораховувати можливі дії опонентів. В ході експерименту добровольцям потрібно було зіграти в покер з двома типами суперників, якими були живий опонент і відносно простий комп'ютерний симулятор. Протягом кожного сеансу гри вчені періодично роздавали добровольцям завідомо програшну комбінацію і у гравців був вибір або блефувати або втратити ставку. Під час прийняття рішення Хюттель і його група вчених записували активність мозку добровольців за допомогою комп'ютерного томографа.Авторами статті про роботу мозку були зібрані у добровольців при грі з людиною і машиною. При порівнянні даних вчені виділили ті зони, які були активні виключно під час матчів з живим опонентом. Вчені стверджують, що їх дослідження активності мозку підтвердило його соціальну сутність, так як випробовувані докладали більше зусиль для перемоги при грі з людиною, а не з програмою, що знаходило відображення в збільшенні загальної активності мозку. Біологи стверджують, що за оцінку соціальності дій і подальшої активізації відповідних ділянок мозку відповідав так званий темпоральна-паріентальний вузол, який розташований на кордоні скроневої і тім'яної часткою кори. Після того як було проведено первинний аналіз отриманих даних, при подальшому проведенні експерименту, вчені з високим ступенем ймовірності могли сказати чи буде їх підопічний блефувати в тому чи іншому випадку при грі з живим опонентом. Темпоральна-паріентальний вузол не виявляв ніякої видимої активності при грі добровольців з комп'ютером, що унеможливлювало "читання думок" піддослідних дослідниками.Звідси випливає, людський мозок по різному підходить до вирішення несоціальних і соціально значущих проблем, використовуючи для цього різні ланцюжки нейронів.