Акції pfizer додали в ретинг

Акції компанії Pfizer (PFE) виросли в ціні після того як рейтинг акції Pfizer був підвищений до «overweight» в Barclays. Банк вважає що фармацевтична компанія в даний час частіше використовують зарубіжні кошти для продуктивного M & A і повернення капіталу акціонерам, говорилося в поясненнях до зміни рейтингу.

Overweight - рейтинг відображає перспективи зростання акцій конкретної компанії в порівнянні з очікуваною динамікою акцій сектора, в якому ця компанія працює.

Біотехнологічні акції брали участь в ралі після виборів президента в США, люди очікують що обраний президент Дональд Трамп буде урізати регулювання в секторі і скоротить податок на репатріацію до 10%, так що підприємства можуть використовувати закордонні гроші для інвестицій.

Незважаючи на заклик Barclays , керуючий директор TIAA Global Asset Management Стефані Лінк воліє Allergan (AGN) замість Pfizer. Allergan знизився більш ніж на 30% з початку року і зараз перспективи зростання очевидні, зазначила вона. Крім того, більше 50% своєї продукції не зосереджені на державну підтримку, і тому вони не мають стільки ж цінову залежність, як деякі інші компанії. Крім того, Alexion теж був підвищений в рейтингу Barclays до «Overweight».

Рейтинг TheStreet на акції Pfizer « Купувати » з балом B- . Це обумовлено декількома примітними сильними сторонами, які, на думку групи повинні мати більший вплив, ніж будь-які слабкі сторони, і повинні дати інвесторам більше можливостей, ніж продуктивність більшості акцій галузі.