Пітер Бернстайн - інвестиційний просвітитель

Пітер Левін Бернстайн (Peter L. Bernstein) (1919 - 2009) є визнаним популяризатором інвестиційного бізнесу, пропрацювавши в цій області більш ніж три десятки років і написавши незліченна безліч наукових праць і книг.

Фінансист мимоволі

Батько героя статті був фінансовим консультантом, тому цілком можливо, що наступні фінансові успіхи надзвичайно здібного сина стали генетично зумовлені. У 1967 році, в зв'язку з несподіваною смертю Бернстайна-старшого, Пітер успадкував сімейний бізнес, що складається з фірми, що займалася управлінням станом клієнтів. До цього моменту за плечима нового керуючого фонду Bernstein-Macaulay Inc. були два закінчених вузу, в тому числі і знаменитий Гарвард, служба у ВПС США під час Другої світової війни, а також п'ять років досвіду роботи в комерційних банках.

Успіхи Пітера Бернстайна

Пітер Бернстайн підняв доходи очоленої компанії більш ніж в 10 разів, однак вирішив розпочати власну справу, і в 1973 році заснував консультаційну фірму Peter L. Bernstein , Inc. , орієнтовану, головним чином, на інституційних інвесторів.Велике місце в його житті займала теоретична діяльність: Бернстайн в 1974-му став головним редакторів популярного в фінансовому середовищі журналу Journal of Portfolio Management, а також займався викладацькою діяльністю на економічному факультеті рідного Гарвардського університету.

Праці Пітера Бернстайна

За своє життя Пітер Бернстайн написав 10 книг, здебільшого стосуються економічної теорії, і розробив концепцію ефективного ринку. Найбільш популярний його праця - «Проти богів. Приборкання ризику » був високо оцінений критиками, а також вигравав різні літературні премії.