Кількість звернень за допомогою з безробіття в США знизилося до мінімуму з початку жовтня

Кількість первинних звернень за допомогою з безробіття в США опустилося до мінімально позначки з початку жовтня, згідно з даними Міністерства праці, бо свідчить про збереження тенденції поліпшення ситуації з робочими місцями в країні після несподіваного падіння рівня безробіття до 7, 7 відсотка в листопаді.
Кількість вперше поданих заявок на допомогу з безробіття минулого тижня склало 343. 000 проти середніх очікувань ринку на рівні 368.000 і переглянутого убік збільшення попереднього значення на позначці 372.000.
Величина повторних заявок за допомогою з безробіття також виявилася трохи краще очікувань склавши 3, 198 мільйони проти середніх очікувань аналітиків на рівні 3, 210 мільйона і переглянутого убік збільшення значення за попередній тиждень на позначці 3,221 мільйона.
Дані, що вийшли свідчать про збереження тенденції на поліпшення стану ринку праці в США, після того як опублікована на початку місяця статистика показала, що дані істотно кращими за очікування про нові робочі місця поза сільськогосподарським сектором, а також несподіване скорочення загального рівня безробіття в країні до 7, 7 відсотка з позначки 7,9 відсотка.
Нагадаємо, що вчора Федеральна резервна система (ФРС) США зафіксувала рівень безробіття в 6, 5 відсотка, як рівень при досягненні ринком праці якого, Федрезерв почне розглядати можливість підвищення процентних ставок. Проте, в ФРС відзначили, що не чекають подібних цифр до початку 2015 року.