Чергова спроба пройти uT Challenge NYSE (Другий тиждень) День 3

Вчора, після того, як знову закрив день в плюс, я був у піднесеному настрої. Трвёрдо вирішив, що сьогодні не буду соврешать багато угод, а просто дочекаюся однієї або двох чітких точок, виставлю лімітнікі, що не жадібні стопи, і буду сидіти. Чи не робити поспішних ранніх входів, щоб не піти в мінус і грошей вистачило на нормальні стопи. Сьогодні ж перед торгівлею теж саме собі повторив.. За 30 хвилин до початку я включив трансляцію traiding floor, подивився розбір угод, і далі ресерч. Виписав для себе дві звітні акції FAST і MSM з позначкою, що FAST швидше за все буде торгуватися в лонг і ціна може дійти десь до 48 і вище. MSM дивитися в шорт, якщо буде геп вниз. Ринок відкрився і я MSM вирішив не дивитися, тому що була дуже різка і могла вибити мене дуже швидко. FAST відкрився з гепом вгору (ще подумав, що це хороший знак)) але ціна почала відразу знижуватися. Так, я знаю, що геп має властивість закриватися, але не став думати про це. Вирішивши що зараз ціна опуститься, що то покаже і ми розвернемося.Але все вийшло зовсім не так, як би мені хотілося. Усвідомив я свої помилки лише після того, як я закрив два входи в мінус, позбавивши себе можливості продовжити сьогодні торгувати.

Fastenal Company: Спочатку, після того, як ціна розгорнулася, я хотів виставити лімітнік на 45. 01 Але тут же таке зростання, він заходить за 45.50 напевно зараз вистрілить вгору і полетить.. увійшов по 45.52 і замість зростання отримав падіння. стоп не поставив. Другий вхід такий же, очікуючи зростання увійшов до лонг.

Підсумок: -46. 40 $

Вообщем знову "очікування" і "думав" змусили мене увійти помилково. Ну і впевненість чому то була після ресерч на trading floor.

Постійно собі кажу, нетреба намагатися заходити там, де для мене незрозуміло.. Непотрібно так робити. І всерівно роблю..