Чергова спроба пройти uT Challenge NYSE (Другий тиждень) День 2

Другий день абияк закрив в плюс. Публікую цю посаду в поганому настрої, тому що сьогоднішній день (середа 12. 07) закрив в мінус, причому все сталося майже не встигнувши початися.. але про це пізніше.

Pepsico Inc: Звітна акція з позитивними новинами, але відкрилася падінням. Відкрився в шорт думаючи, що після повернення в район 113. 05.-113.15 знову піде вниз. Ну вообщем знову "думав" а за фактом не було жодного сигналу. Другий вхід взяв в лонг біля невеликої затримки у 113.50, очікував пробою з імпульсом + можна стоп невеликий поставити. Вобщем потім поглядав на акцію, і пізніше побачивши рух о 11:30 вирішив, що при поверненні ціни спробую взяти лонг. О 12:30 це сталося, але я це пропустив, а лімітнік не поставив.

Підсумок: + 4. 60 $

Duke Energy Corp New: Тут поспішив з входом, ну і сигнал (зрозумілий для мене) слабкий.

Підсумок: -4. 70 $

Alibaba Group Holding Limited: Лонговал, коли акція початку зниження.. Ну хотів взяти откак. Откак трапився невеличкий ну і вийшов як то не особливо))

Підсумок: + 6. 30 $

Nike Inc: Перший вхід був помилковим, випадково натиснув продати (коли закрив половину лота в BABA))) А другий вхід.. для чого увійшов до лонг не зрозуміло, бачив же що підійшов до місця де ціна консолідувалася близько години, але всерівно увійшов до лонг. Під час торгівлі мозок працює по іншому)

Підсумок: -10. 40 $

NVIDIA Corporation: Через 2, 5 години торгівлі то в мінус то в плюс, а отже і настрій то падає то піднімається, я продовжив стежити за акціями, і ось в nvidia я приблизно зазначив в якій області може бути розворот (Другий вхід) (очікував що ще ціна опуститься нижче) до того моменту я просто хотів вийти в плюс і закрити день. Увійшов в лонг з метою дрібного відкату в район 153.80-153.90. Закрився на 153.72

Підсумок: + 26. 41 $

Побачивши, що мета на день взята я закрив позицію в nvidia і пішов. Торгувати в цей день вже зовсім не хотілося.