Новини за 46 тиждень fORTS (замість звіту)

Вітаю дорогі друзі!

Сьогоднішній звіт буде коротким і дещо іншого формату ніж зазвичай, оскільки особливих подій на цьому тижні не відбулося. Проте, хочу поділитися з вами деякими новинами.

FORTS

За ф'ючерсу Si в середу сталося чудове рух на пробій опору. Потенційний дохід - 2000 п. На мій погляд єдине пристойне рух за весь місяць.

За планом на цьому тижні я повинен був запустити в торгівлю першого робота (його показники на скріншоті внизу).

Але завдяки "прекрасною" роботі брокера "Відкриття" це мені не вдалося. Повністю виправдовуються відгуки про цю компанію - працюють повільно, відкривали рахунок після мого візиту до них в офіс 2 тижні. Ще тиждень вони не можуть зарахувати вже прийшли гроші на торговий рахунок. Ще не подзвониш "посваритися" справа взагалі нікуди не рухається.

Загалом на майбутнє майте на увазі - швидко розпочати з ними роботу просто не вийде. Тут відразу згадується мій досвід відкриття рахунку в КИТ-Фінанс (все зробили за 1 день) ...

Сьогодні я закінчив вже 3-е заняття по курсу Financial Academy "Глобальна фінансова стратегія". З висоти пройдених уроків можу сказати, що курс просто чудовий.Обсяг матеріалу вражає, а отримані знання коштують набагато більше тих коштів, які витрачені на курс.

До речі, в курс включена 1 безкоштовна консультація з фінансовим радником (в т. Ч. Очна) на вибір і доступна в Москві, Києві або Нью-Йорку.

На сьогодні це все, до зустрічі на наступному тижні.