Індикатор news calendar сповістить вас про вихід новин

news-calendar

Індикатор News Calendar - відмінний помічник для трейдерів, які вважають за краще вести торги на новинах. Ви можете завантажити даний індикатор в вашу торговельну платформу і внести його в ваш шаблон для графіків, після чого він буде запускатися автоматично.

Напевно ви вже знаєте, що в момент появи важливої новини, ціновий рівень здійснює різкий стрибок. З цієї причини стежити за важливими новинами потрібно не тільки тим трейдерам, які торгують по новинах, а й тим, хто використовує будь-які інші тактики торгівлі. У момент публікації важливої новини ціна може зробити стрибок на цілих 100 пунктів і тоді всі ваші відкриті угоди закриються по стопу. Щоб уникнути цього рекомендується, як мінімум, знати час публікації новини, яка може привести до описаних вище подій. Відмінним помічником у цьому стане індикатор News Calendar.

Завантажити цей інструмент можна за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється він, як і будь-який інший інструмент, просто завантажуєте архів, зберігаєте його в кореневу папку вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте валютну пару, тайм-фрейм, і переносите інструмент на відкритий графік.

Індикатор News Calendar лише сповіщає про публікації новини, він не видає сигнали для входу в ринок. Даний інструмент показує час виходу важливого новинного повідомлення і дає короткий його опис.

Правила застосування індикатора News Calendar

У розділі «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки даного індикатора, які означають наступне: news-calendar

 • У першому рядку ви можете активувати відображення новин в залежності від їх рівня значущості. У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказані тільки важливі новини.
 • У наступному рядку вказується кількість годин, за скільки індикатор буде сповіщати вас про майбутню подію. У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказано 48 годин.
 • У третьому рядку вказується, протягом скількох годин індикатор буде показувати новина після її публікації.
 • Різниця годин - в цьому рядку вказується різниця часу вашого брокера з часом за Гринвічем.
 • У наступному рядку вказується тайм-фрейм, до якого будуть видні новини, що впливають на ці тимчасові інтервали.
 • Інші налаштування відповідають за кольорове відображення індикатора, сподіваюся, з ними ви розберетеся самостійно.

Після запуску індикатора, перед вами повинна з`явитися така ж картинка, як на фото, розташованому нижче.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

news-calendar

Якщо ви наведете курсор на валюту, то на графіку з`явиться невеликий опис новини. На мій погляд дуже зручна функція.

news-calendar

Звірити коректність роботи індикатора ви можете за допомогою економічного календаря Форекс. Це допоможе вам переконатися в тому, що ви правильно налаштували індикатор.

Індикатор функціонує правильно, він показує важливі рівні безпосередньо на графіку ціни, що, на мій погляд, є дуже зручним. Таким чином ви зможете заздалегідь передбачити можливі скачки ціни і вчасно вжити необхідних заходів.

Корисні поради трейдерам

На завершення хочу дати вам кілька порад для торгівлі по новинах:

 1. Якщо ви ведете торги на денному графіку і вище, то брати до уваги графік виходу новинних повідомлення не потрібно.
 2. Якщо ви торгуєте на внутрішньоденних графіках, тоді за пів години до оголошення важливої новини рекомендується закрити всі угоди і відкрити нові тільки через пів години після її публікації. Якщо сигнал по вашій стратегії надходить прямо перед оголошенням важливої новини, від відкриття угод найкраще відмовитися.
 3. У разі якщо перед виходом важливої новини у вас є відкритий ордер, то ви можете вибрати один з доступних варіантів дій:
 • Закрити його.
 • Перекласти позицію в беззбиткове стан.
 • Виконати часткове закриття позиції, якщо це дозволяє лот. Припустимо, перед виходом новини у вас відкрита угода розміром 0,2, яка є в прибутку, ви можете закрити 0,1. Таким чином навіть якщо ціна виб`є вашу угоду по стопу, ви залишитеся при своїй.
Слідуючи описаним вище рекомендацій, ви зможете істотно скоротити ризики.

Індикатор News Calendar є відмінним помічником в торгівлі як по новинах, так і за іншими стратегіями всередині дня. Всі трейдери, крім любителів довгостроковій торгівлі, повинні стежити за появою важливих новин, щоб домогтися серйозних успіхів на Форекс.

А ви, дорогі друзі, використовуєте аналогічні інструменти в процесі відкриття ордерів? Якщо так, то пишіть в коментарях, які ви віддаєте перевагу алгоритми. Сподіваюся, ця стаття допоможе в збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Для того щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого, підписуйтесь на мій канал. Бажаю всім удачі і хороших прибутків!