Новий спосіб підтримки в uT.

Для всіх хто не відразу зрозуміє про що мова, введу в курс справи. Минулого тижня United Traders, тобто ми, перейшли на новий спосіб спілкування з трейдерами з 10: 00 до 16:00 мск. Раніше ризик менеджер і підтримка вели переговори через Skype, тепер це відбувається через систему Freshdesk. По-моєму особисту думку, ці зміни покращать сервіс в UT.

Однак, в останні дні, з'явилося помітне кількість негативний коментарів від трейдерів, які звикли спілкуватися з ризик-менеджером через Skype. Є й такі товариші, які сумніваються що в UT хтось працює крім сейлз менеджерів (вони зрозуміють).

Смію Вас запевнити - Ви помиляєтеся)) Наприклад, невдоволення висловлює автор даного поста: //utmagazine.ru/posts/5251-kuda-delsya-support-ut-i-pochemu-net-nikogo-v-skaype.html Прохання до автора, висловлювати більш менш конструктивну критику, замість емоційних заяв.

Повільно працюють - говорите, проаналізуємо, прискоримо. Дають неправильні відповіді - говорите, виправимо. "Глючит" Freshdesk - говорите, зробимо висновки.

Так само хочу звернути увагу на звернення в тех. підтримку на зразок цього:

Перше. Предмет звернення - зміна денного стоп лосс. Денний стоп лосс - це спосіб обмежити ваші денні збитки, а не параметр, який можна змінювати як попало. Зміна стопа за запитом, на наступний день після звернення - це політика ризик менеджменту компанії, а не погана робота підтримки.

Друге. Хамство, яке іноді дозволяють собі трейдери. У таких випадках ми відмовляємо в подальшій підтримці трейдера по частині контролю ризиків. Ставимо максимально можливий стоп і залишаємо в одиночному плаванні. Думаю не варто пояснювати чому це погано для трейдера.

Так само, для окремих випадків передбачено повне припинення співпраці в усіх напрямках. Саме в цьому випадку, з поваги до трейдеру і його емоціям, ми закриємо очі на хамство, якщо отримаємо від нього вибачення.

Для інших читачів поста:

1. Критикуйте конструктивно.

2. Пам'ятайте, що в трейдингу бувають збитки і в них завжди! винні тільки Ви.

Прошу поставити лайк моєму посту всіх, хто згоден з моєю позицією.