Нова форекс стратегія «лондонський вибух»

novaya-foreks-strategiya

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про нову Форекс стратегію під назвою «Лондонський вибух». Ви запитаєте чому нова, якщо ця торгова методика вже давно відома. Справа в тому, що сьогодні я вам розповім про модифіковану версію відомої всім стратегії «Лондонський вибух», яка згідно відгуками багатьох трейдерів є більш ефективною.

Завантажити шаблон для нової стратегії ви можете за посиланням, розміщеної нижче.

Встановлюються шаблони за стандартною схемою. В папці ви зможете знайти 2 шаблони: для денного графіка і для пятнадцатиминутного.

Шаблон для нової Форекс стратегії

Нова Форекс стратегія «Лондонський вибух» передбачає аналіз відразу двох графіків. Для прикладу візьмемо пару євро / долар.

Спочатку вибираємо 15-ти хвилинний тайм-фрейм і запускаємо на ньому шаблон «15_london.tpl». Якщо ви все зробите правильно, перед вами з`явиться така ж картинка, як на фото, розташованому нижче.

novaya-foreks-strategiya

Далі потрібно відкрити денний графік цієї ж валютної пари. На цьому графіку також потрібно запустити шаблон, але під назвою «london_trading.tpl». Обидва шаблону вже налаштовані під відповідні часові інтервали. На денному графіку перед вами повинна з`явитися така ж картинка, як на фото, розташованому нижче.

novaya-foreks-strategiya

Тепер давайте згадаємо правила стратегії «Лондонський вибух». Дана торгова методика передбачає відкриття відкладених угод під час відкриття європейської торгової сесії. У разі якщо ціна на M15 розташовується нижче ковзної середньої, тоді рекомендується відкрити ордер Sell Stop на мінімумі ціни під час роботи азіатської торгової сесії. Даний ордер відкривається зі стопом, встановленим на рівні максимуму ціни під час роботи азіатської торгової сесії. Угода відкривається з Тейку, який в 2 рази перевищує розмір стопа.

У повністю дзеркальною ситуації відкривається ордер Buy Stop. У разі якщо ціна розташовується вище ковзної середньої на M15, тоді відкривається ордера Buy Stop на пару пунктів вище максимуму ціни під час роботи азіатської торгової сесії.

Нова Форекс стратегія

Отже, це були правила початкової торгової стратегії «Лондонський вибух». Тепер давайте поговоримо про нову Форекс стратегію. У даній стратегії напрямок ордера ми визначаємо не за допомогою ковзної середньої, як в початковій версії стратегії, а в допомогою денного графіка.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Зверніть увагу на те, що шаблон для другого графіка складається з 4 індикаторів: MA (20), Моментум Пінбол, індикатор ADX, індикатор свінг (даний індикатор малює пташки на графіку). Детально описувати кожен з цих інструментів я не стану, так як раніше я вже неодноразово робила це, більш подібну інформацію про дані інструментах ви зможете знайти в моїх попередніх статтях.

Хочу тільки нагадати, що Моментум пінтбол виявляє зони перепроданості / перекупленності. Інструмент ADX дає можливість виявити силу тренда, а саме чи продовжиться тренд в майбутньому, в разі якщо сила тренда слабшає, можливий розворот ціни. Індикатор свінг відображає мінімальний діапазон ціни за останні 7 свічок.

Тепер давайте розберемо правила відкриття угод по новій Форекс стратегії. Отже, трейдеру потрібно виконати наступні дії:

  1. Відкрити торговельну платформу на початку Європейської торгової сесії, а це 11 годині за Москві.
  2. Проводимо аналіз денного графіка, в ході якого варто звертати увагу на такі моменти:
  • Розташування інструменту Моментум пінтбол в зоні перепроданості / перекупленності.
  • Розташування ціни відносно MA (20), при цьому крива ADX повинна розташовуватися вище рівня 30.
  • Індикатор свінг намалював пташку на попередньому барі.
  1. При появі одного з перерахованих вище сигналів, потрібно перейти на M15 і виставити відповідний ордер. У разі якщо на денному графіку не було отримано жодного сигналу, то від відкриття угод в цей день рекомендується відмовитися. В ідеалі, щоб всі ці індикатори видали сигнали, такі сигнали є найнадійнішими.
  2. Відкладені угоди відкриваються за такими ж правилами, як і в початковій версії стратегії. А ось напрямок відкладених угод визначається на денному графіку.
  3. У новій Форекс стратегії ордера відкриваються без Тейк. У цій версії рекомендується використовувати ручний трейлинг-стоп.

Приклад відкриття угоди

Ми відкрили торгову платформу за 10 хвилин до відкриття європейської торгової сесії.

novaya-foreks-strategiya

Зверніть увагу на те, що на денному графіку індикатор ADX розташовується нижче рівня 30. Моментум також не видав сигналу, в ось індикатор свінг намалював на попередній свічки пташку. Значить в цей день ми будемо вести торгівлю. Далі переходимо на M15.

novaya-foreks-strategiya

Згідно з першою версією стратегії ми б створили два ордери. Зверніть увагу на те, що далі спрацював ордер на покупку, в такій ситуації протилежний ордер потрібно було б просто видалити. У новій версії стратегії рекомендується створити тільки ордер на покупку.

Нагадаю, що в новій версії тейк ми не використовуємо і як тільки-но закриється американська торгова сесія угоди не закриваються. У разі якщо на наступний день операція не закриється по стопу, знову проводимо аналіз денного графіка. У разі якщо на наступний день сигналів немає, тоді визначаємо максимум і мінімум азіатській сесії і переносимо стоп відкритої угоди на новий рівень. Таким чином ми скоротимо збитки або просто зробимо ордер беззбитковим.

novaya-foreks-strategiya

Описаний вище порядок дій потрібно виконувати щодня. У разі якщо на денному графіку надійде новий сигнал, на M15 відкриваємо додаткові ордера. Для відкритих угод використовуємо ручної трейлинг-стоп.

На цьому опис нової Форекс стратегії закінчено. Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Якщо у вас залишилися питання, задавайте їх у коментарях, і я обов`язково на них відповім. Підписуйтесь на мій канал, і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших стратегій, радників, індикаторів і багато чого іншого цікавого. Бажаю всім удачі і хороших прибутки.