Мій особистий рейтинг книг для особистісного зростання і розвитку

Вітаю! Думаю, Ви помітили, що сьогодні всі кому не лінь пишуть "книги-поучалкі" формату "Як вийти заміж за мільйонера?", "Як продати сніг в Африці?" і "Як стати мегауспешним на зло всім ворогам". 90% таких книг - набір штампів або вінегрет з езотерики та НЛП.

Але є й інші книги для особистісного зростання і розвитку. Ті, які розсіюють туман в голові, змушують подивитися на своє життя під іншим кутом і змушують встати з дивана і діяти!

І сьогодні я хочу поділитися з вами добіркою кращих, на мій погляд, книг в цій ніші. Ні в якому разі не претендую на об'єктивність!

Мені, наприклад, зовсім не сподобалася книга Наполеона Хілла "Думай і багатій", хоча в США вона витримала 42 видання і входить в ТОП-100 книг, обов'язкових до прочитання.

Ну, і ще я не в захваті від літератури, автор якої "б'є" на якісь містичні штуки. Щось на зразок "Притягніть гроші в своє життя!", Хоча щось в цьому все-таки є ... Над своїм фінансовим благополуччям, кар'єрою або самореалізацією потрібно серйозно працювати. І хороші книги підказують нам кращі методи і способи домогтися бажаного!

Зміст

 • 1 Мій особистий рейтинг книг з особистісного росту і розвитку
  • 1. 1 Робін Шарма «Монах, який продав свій Феррарі"
  • 1. 2 Річард Бренсон "До біса все! Берись і роби!"
  • 1. 3 Брайан Трейсі "Залиште гидливість, з'їжте жабу!"
  • 1. 4 Бодо Шефер" Закони переможців "
  • 1. 5 Ларрі Кінг" Як розмовляти з ким завгодно і де завгодно "
  • 1. 6 Джулія Кемерон" Шлях художника "
  • 1. 7 Ренді Гейдж "Чому Ви дурні, хворі і бідні ... і як стати розумним, здоровим і багатим!"

Мій особистий рейтинг книг з особистісного росту і розвитку

Робін Шарма «Монах, який продав свій Феррарі"

Книжка написана у вигляді притчі, тому більше схожа на художню літературу, ніж на нон-фікшн. Успішний адвокат Джуліан Ментл зіткнувся з серйозним духовною кризою. Занурившись в древню до ультура, він відкрив для себе багато нового.

Книга об'єднує західні технології успіху (тайм-менеджмент, максимальна ефективність) зі східним підходом до постійного розвитку тіла, розуму і душі. Річард Бренсон "До біса все! Берися і роби! "

Я завжди захоплювався людьми, які живуть на повну котушку! Розвивають бізнес, пишуть книги, стрибають з парашутом, знають п'ять мов. Здається, що таким людям помилково відпустили" зайвий "запас енергії, а в добі у них не 24, а 124 години.

Ось приблизно до цієї категорії і відноситься Річард Бренсон. Його книга заряджає божевільним оптимізмом, вірою в себе і якийсь здорової самовпевненістю. Після її прочитання здається, що ти можеш перевернути гори!

Брайан Трейси "Залиште гидливість, з'їжте жабу!"

Дивна назва на з Амом справі приховує за собою основні принципи тайм-менеджменту. Поради Брайана Трейсі дозволяють встигати в два рази більше, правильно розставляти пріоритети і виконувати найнеприємніші завдання в першу чергу.

Особливо корисна книга буде для жінок з маленькими дітьми, для бізнесменів-початківців і для тих, хто тільки почав рух по кар'єрних сходах.

Бодо Шефер "Закони переможців"

Бодо Шефер мені взагалі дуже імпонує. Особливо тим, як він все чітко розкладає по поличках (1, 2, 3 ...). Його книги нагадують класичний вузівський підручник, але написаний дуже просто і доступно.

В книзі "Закони переможців" є і опис стратегій для досягнення будь-яких життєвих цілей і практична частина з вправами. Особливо мені сподобалася глава про те, як ставитися до критики з боку оточуючих.

Ларрі Кінг "Як розмовляти з ким завгодно і де завгодно"

В общем-то зрозуміло, що без інших людей добитися чогось серйозного в житті не вийде. І навіть якщо Ви геніальний філософ-відлюдник, доведеться, як мінімум, спілкуватися зі своїми учнями.

Майже всі ми вміємо розмовляти з дитинства. Деякі - навіть на декількох мовах. Але, на жаль, говорити правильно і ефективно уміють лічені одиниці.

У своїй книзі Ларрі Кінг вчить спілкуватися з оточуючими так, щоб швидше добиватися своїх цілей.

Джулія Кемерон "Шлях художника"

В США Джулія Кемерон вважається унікальним консультантом по розкриттю креативних здібностей, які закладені в кожному з нас.

Книга "Шлях художника" - практичний курс, розрахований на дванадцять тижнів щоденних занять. Відгуки читали говорять про те, що книжка дійсно дозволяє відкрити в собі масу талантів і здібностей, а техніка "ранкові сторінки" вважається класикою селфхелпа!

Ренді Гейдж "Чому Ви дурні, хворі і бідні ... І як стати розумним, здоровим і багатим!"

Книга в досить жорсткій формі розповідає про неправильних установках, які заважають нам досягати успіху в житті . Ну, і звичайно, про те, як їх виправити.

Я до речі кажучи, люблю читати саме паперові книги, або слухати їх в аудіоваріант.

Наступного разу я постараюся підготувати список книг для початківців трейдерів. А які книги на тему саморозвиток і особистісний ріст порадите Ви?

Підписуйтесь на оновлення та діліться посиланнями на пости з друзями в соціальних мережах!