Моя думка про правило денного ліміту uTchallenge NYSE

Вирішив відповісти окремим постом на коментар до попереднього моєму топіку.

З усього коротенького поста звернули увагу тільки на мою думку про правило челенджу "-50 $ вільний" з цього постараюся донести свою думку з цього приводу більш розкрито.

По-перше, я ні в якому разі не засуджую це правило і тим більше не скаржуся, якщо хтось такої думки про мене, то я вас запевняю - це не так. Я глибоко переконаний, що трейдер самостійно повинен контролювати свої ризики і це перше, що він взагалі повинен робити незалежно від свого досвіду і навичок. По-друге, я не хочу вплинути на чиясь думка щодо цього правила і вже тим більше домогтися таким способом перегляду умов челенджу.

Я собі ставлю запитання, скільки разів на місяць досвідчений трейдер потрапляє в ліміт і закривається по автокаверу? Один, два, три рази байдуже, але це відбувається з кожним хоча б раз в житті як мінімум:) Скільки разів на місяць, квартал, рік досвідчений трейдер робить помилку? Будь-трейдер робить адже він людина і це нормально. А тепер ще одне питання, скільки залишилося трейдерів, якби їх виганяли за порушення один раз правила денного ризику? Думаю жодного.

Я переконаний, що правило "один раз -50 $ і вільний" несправедливо, кожен може зробити помилку і вже тим більше новачок. Я чув від Олексія Маркова як його рятує автокавер і що, якби не він.. Я бачив багато разів в трансляціях Анатолія Радченко як він потрапляння в денний ліміт і думаю Антон Клевцов хоча б раз там був.

Я вважаю, що кожен має право на помилку і її виправлення! Рубати на корені результати учасників на довгій дистанції за одну помилку не логічно. Ось уявіть собі ситуацію, трейдер торгує 3 тижні кожен день в плюс і на четвертому тижні він випадково перевищує денний ризик на один цент, ви його виженете списавши все старання за попередні три тижні? Звичайно, ні.

Ще раз нагадаю в кінці поста я не скаржуся і вважаю челлендж найкращим способом домогтися успішних результатів в трейдингу і за це величезне спасибі United Traders