Індикатор murrey math відобразить важливі рівні

indikator-murrey-math

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор Murrey Math. На сьогоднішній день створено величезну кількість торгових методик, заснованих на закономірностях руху ціни. Одні спекулянти воліють в ході торгівлі використовувати бари, а інші - японські свічки.

Розрахунки здійснюють спеціальні алгоритми, які допомагають виявити на ринку тренд, а також найбільш вдалі моменти для створення позицій. Одним з таких інструментів є індикатор Murrey Math, який будує на екрані 8 прямих ліній, які виступають в ролі рівнів підтримки / опору різної значимості. indikator-murrey-math

Завантажити індикатор Murrey Math ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється він як і будь-який інший індикатор. Просто завантажуєте архів, зберігаєте його в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Далі вибираєте підходящу валютну пару, тайм-фрейму і переносите на графік індикатор з вікна «Навігатор».

Основні настройки індикатора Murrey Math

У вкладці «Вхідні параметри» ви можете побачити стандартні настройки інструменту. Деякі з них дозволяють змінити чутливість Murrey Math, завдяки чому цей інструмент припаде до душі як любителям скальпинга, так і любителям довгострокових торгів. indikator-murrey-math

 • «P» - в цьому рядку вказується кількість барів, на основі яких індикатор буде робити обчислення. Чим менше буде значення в цьому рядку, тим частіше індикатор буде перемальовувати свої прямі. У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказано значення 64.
 • «MMPeriod» - в цьому рядку вказується часовий інтервал в хвилинах. У стандартних параметрах в цьому рядку вказано період, який дорівнює одним діб.
 • «StepBack» - в цьому рядку вказується зміщення від поточного бару. У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказано значення 0.

Всі інші настройки відповідають за кольорове відображення індикатора, сподіваюся, з ними ви зможете розібратися самостійно. Головна перевага даного алгоритму полягає в можливості налаштувати чутливість індикатора під свої потреби. Зазвичай трейдери використовують в торгівлі тільки пару-трійку важливих відміток, які спекулянт вже звик застосовувати для отримання доходу.

Правила застосування індикатора в трейдингу

Рівні підтримки / опору використовуються в самих різних торгових методиках. Більш того, на їх основі постійно розробляються все нові і нові торгові методики.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

При використанні Murrey Math важливо навчитися приймати рішення на основі тієї чи іншої прямої, яка відображається алгоритмом.

indikator-murrey-math

Що означають прямі, які відображаються індикатором

Отже, прийшла пора поговорити про значення прямих, що відображаються індикатором:

 • 0/8 - це найнадійніший рівень підтримки. При знаходженні ціни біля цього рівня ймовірність розвороту ціни дуже висока.
 • 1/8 - при розташуванні ціни біля цього рівня ймовірність розвороту є в тому випадку, якщо ціна до цього зробила різкий стрибок і призупинилася біля даного рівня.
 • 2/8 - це слабкий рівень підтримки і ціна може розвернутися біля нього тільки при наявності на графіку флета.
 • 3/8 - це локальний мінімум. Якщо ціна проб`є даний рівень, то швидше за все ціна буде і далі рухатися в бік пробою.
 • 4/8 - основний рівень підтримки / опору, біля якого зазвичай відкриваються позиції.
 • 5/8 - локальний максимум, при пробитті якого висока ймовірність того, що ціна продовжить рухатися в напрямку пробою.
 • 6/8 - це рівень, де дуже часто зароджується консолідація.
 • 7/8 - біля даного рівня ціна може зробити розворот якщо до цього вона зробила різкий стрибок і призупинилася біля рівня.
 • 8/8 - це найнадійніший рівень опору. Пробій цього рівня говорить про перехід ціни в новий діапазон з перестроювання всіх побудованих раніше прямих.

Для того щоб сигнали, які надходять від Murrey Math, були більш точними, рекомендується підтверджувати їх за допомогою різноманітних додаткових інструментів. Досвідчені трейдери стверджують, що оптимальним інструментом для роботи в парі з індикатором Murrey Math є перевірений часом осцилятор Стохастик.

Поєднання цих інструментів дає можливість уникнути створення збиткових позицій при тривалому флеті, а також при помилкових пробоях.

indikator-murrey-math

Професіонали рекомендують застосовувати індикатор Murrey Math в ролі одного з елементів пробійної торгової методики, так як рівні опору / підтримки, які відображаються цим інструментом на екрані, дозволяють коректно оцінювати поточну ринкову ситуацію.

Індикатор Murrey Math можна застосовувати практично на будь-якому часовому інтервалі, що робить цей інструмент підходить як для створення ордерів всередині дня, так і для ведення довгострокових і середньострокових торгів.