Радник monarch - ефективний робот для розгону депозиту

sovetnik-monarch

Радник Monarch є робот для швидкого розгону депозиту. Друга версія даного радника вийшла ще більш ефективною, ніж перша, завдяки впровадженню інноваційних технологій.

У радника Monarch 2 відсутній стоп-лосс, в ході торгівлі він використовує метод Мартінгейла і усереднення, тому йому дуже швидко вдається примножити початкову грошову суму. З цих же причин радник є дуже ризикованим, тому як тільки ваша початкова грошова сума збільшиться вдвічі, прибуток рекомендується вивести. Так ви опинитеся в безубитка, а наступний дохід вже буде чистою прібилью.Создателі робота радять виводити прибуток один раз в тиждень щоп`ятниці. Таким чином ви захистите себе від повної втрати капіталу. Друга версія радника Monarch нагадує першу версію, обидві версії по одному і тому ж принципу здійснюють вхід в ринок, а потім застосовують усереднення в разі якщо угоди виявляться проти тренда. Варто також відзначити, що в другу версію були внесені деякі зміни. Найголовніше - це закриття останнього ордера за встановленим профітом, який з`явився в налаштуваннях.

Принцип роботи радника Monarch

Радник працює на основі простої, але досить ефективною торгової стратегії. Напрямок першого ордера визначається на основі трендового індикатора. Потім робот відстежує ордера і вживає заходів в залежності від подальшої обстановки на ринку. У разі якщо тренд рухається у вигідному напрямку, робот закриває ордера по тейк-профітом, в іншому випадку активує усереднення. В результаті проведеного тестування робот приніс 50% прибутку за 2 тижні від початкової грошової суми, а просадка виявилася в кілька разів менше прибутку.

Отже, радник Monarch створює угоди по тренду на основі індикатора, який проводить оцінку ринку минулого тижня на тайм-фреймі H4. При бажанні трейдер може відключити в налаштуваннях робота вхід в ринок на основі даного індикатора, тоді робот буде шукати точки для входу в ринок на основі індикатора Ілан. В такому випадку якщо поточна свічка закриється вище попередньої, радник буде купувати, а якщо нижче - продавати.

Варто також відзначити, що робот Monarch оснащений гнучким трейлинг-стопом, який надає можливість фіксувати прибуток на відкатах ціни. Творці робота радять спочатку використовувати робот з фіксованим лотом, для цього вам доведеться в рядку MM вказати значення false, а в рядку lot вказати значення лота. У першій версії радника є стоп-лосс, за допомогою якого ви зможете регулювати свої ризики. У другій версії стоп відсутня.

В налаштуваннях робота є також функція змінити тривалість періоду радника. Тут ви можете вказати час початку і закінчення роботи радника. Коефіцієнт збільшення торговельного лота рекомендується вибирати в залежності від використовуваної валютної пари.

sovetnik-monarch

Радник Monarch може працювати на одному рахунку з іншими алгоритмами. Для того щоб він працював справно, потрібно в рядку «magic» вказати унікальне число. Даний робот підходить як для швидкого розгону депозиту, так і для тривалої торгівлі.

З огляду на результати тестування радника, можна зробити висновок, що він прекрасно підходить для розгону депозиту. Головне - навчитися трейдеру управляти ризиками.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Рекомендації щодо застосування

 • Розмір початкової грошової суми становить 10 000 доларів або 100 доларів на центової рахунку для лота 0,1.
 • Рекомендовані валютні пари: євро / долар, фунт / долар.
 • Тайм-фрейм: будь-хто.
 • Брокер: будь-хто.

Завантажити радник Monarch демо-версію ви можете за посиланням розміщеної нижче.

Цю версію ви можете використовувати для особистої перевірки ефективності робота. Встановлюється демо-версія також, як і будь-який інший радник. Версії для реального рахунку ви зможете знайти у виробника.

Радник Monarch. оптимізація

Установка робота здійснюється за звичною схемою. Після того, як ви запустите радник, то перед вами з`явиться віконце з його характеристиками.

skachat-sovetnik-monarch

Радник Monarch володіє наступними характеристиками:

 1. «MM». У цьому рядку ви можете активувати застосування динамічного лота.
 2. «Risk». Ця характеристика відповідає за рівень ризику.
 3. «Lot». У цьому рядку ви можете вказати значення фіксованого лота. Цей лот буде застосовуватися тільки, в тому випадку якщо відключено застосування динамічного лота.
 4. «Step». Цей рядок відповідає за дистанцію між ордерами, створювані роботом.
 5. «Exp». У цьому рядку вказується число, яке буде застосовуватися роботом для збільшення динамічного лота.
 6. «TP». Цей рядок відповідає за Take-Profit.
 7. «SL». Цей рядок відповідає за Stop-Loss.
 8. «TralStop». У цьому полі можна запустити функцію Trailing Stop.
 9. «TralStart». Тут вказується дистанція, яку повинен пройти ціновий рівень для того, щоб почав працювати Trailing Stop.
 10. «TralStep». Ця характеристика відповідає за крок Trailing Stop.
 11. «BeginHour» і «BeginMin». У цих рядках необхідно вказати точний час (години і хвилини), коли робот приступить до ведення торгів.
 12. «EndHour» і «EndMin». Ці рядки відповідають за точний час (години і хвилини), коли робот припинить ведення торгів.
 13. «Slip». Ця характеристика відповідає за максимальне значення прослизання. Якщо це значення буде перевищено, то робот утримається від створення ордерів.
 14. «LotDec». Ця функція відповідає за округлення динамічного лота.
 15. «Magic». У цьому рядку вказується комбінація цифр, за допомогою яких радник буде маркувати всі створювані ордера.
 16. «Koment». У цьому рядку ви можете залишати коментарі для всіх ордерів, що відкриваються роботом.
 17. «MaxOrders». Ця характеристика відповідає за максимальне число одночасно активних позицій.
 18. «UseIndicator». У цьому полі можна активувати спеціалізований індикатор, який буде застосовуватися роботом для підтвердження одержуваних сигналів.
 19. «Period». У цьому рядку вказується період для згаданого вище індикатора.

sovetnik-monarch

Для того щоб підібрати оптимальні значення для описаних вище характеристик, слід провести тести робота на демо-рахунку. Якщо ви є початківцем трейдером і не можете похвалитися наявністю необхідних навичок і великого досвіду настройки торгових роботів, то оптимальним рішенням буде застосування початкових налаштувань.

Сильні сторони радника

Основною перевагою, яким може похвалитися радник Monarch є те, що він може функціонувати практично на будь-яких версіях МТ4. Завдяки величезній кількості налаштувань, цей робот можна налаштувати в повній відповідності до власних уподобань.

Прихильникам безпечного ведення торгів рекомендується знизити рівень ризиків і зменшити число одночасно активних позицій. Якщо ви бажаєте оперативно примножити наявний капітал, але при цьому не боїтеся ризикнути власним депозитом, то можете збільшити значення рівня ризиків і числа активних ордерів.

Радник Monarch заслуговує на увагу як досвідчених трейдерів, так і новачків. Навчившись грамотно застосовувати цей експерт, ви зможете ефективно підлаштовувати його під поточну ситуацію на валютному ринку.