Майнінг криптовалюта і вторинний ринок відеокарт

навчитися торгувати криптовалюта

Ні для кого не є секретом те, що кріптовалютний бум вимагає від Майнер постійного збільшення обчислювальних потужностей. Уже сьогодні кріптомайнери починають відчувати різке зниження окупності витрат на ведення свого бізнесу і потихеньку позбавляються від дорогого устаткування.

Витрати на Майніг не окупаються

Середній термін окупності для майнінговой відеокарти, яка купується з величезною націнкою, викликаної ажіотажем, становить близько двох років. Варто відзначити, що виробники, відчувши ринок, неабияк постаралися для того щоб забезпечити всіх бажаючих відносно недорогими спеціалізованими відеокартами. Так NVidia випустить 300 тисяч карт на базі чіпа 1060, а AMD дасть ринку ряд бюджетних рішень, для Майнер. Це призведе до того, що доступність нового обладнання для широких мас кратно збільшить складність і зменшить дохід від Майнінг.

Обвал вторинного ринку відеокарт

Той хто цікавиться методами "видобутку" криптовалюта вже мав помітити як майданчика вторинних товарів заповнюються оголошеннями про продаж ферм або відеокарт від Майнер які награлися або шукають наївних покупців для обладнання, що відпрацювало свій ресурс. Так відеокарти для Майнінг на чіпі 1060 від компанії NVidia, які ще кілька місяців тому купувалися за захмарними цінами сьогодні на вторинному ринку коштують менше 15. 000 рублів.

Найдорожчі ферми для Майнінг на вторинному ринку

0, 5 млн. Рублів

Чи не найдорожча ферма. Базується на 4-х відкритих nVidia GeForce GTX1070 ASUS ROG PCI-E 8192Mb. Продавець запевняє потенційного покупця, що дохід ферми становить 0, 01 BTC в день.

1, 1 млн. Рублів

Ферма за 1. 1 млн. Рублів дозволить своєму власникові отримувати дохід від 4500 $ в місяць.Продавець запевняє, що: "Все обладнання використовується тиждень, все чеки накладні є".

1, 25 млн. Рублів

Ферма для Майнінг на 32 відеокарти, за словами продавця, принесе своєму власникові не менше 120. 000 рублів на місяць. Все обладнання нове, знаходиться на гарантії.

1, 7 млн. Рублів

В основі ферми 42 відеокарти Gigabyte RX470 4G. Карти прошиті 27. 5-27.8мх/с. "Все було куплено в квітні 2017, в Майнінг з початку травня. Коробки і чеки в наявності." - пише продавець.

2, 2 млн. Рублів

Ціна однієї карти GTX1070 8G всього місяць тому становила близько 50. 000 рублів, а в складі даної ферми їх 50. Вартість такої ферми на етапі складання склала близько 3 млн. Рублів (тільки карти, без стійок, харчування та ін.). Власник ферми каже, що місяць пограв в Майнера і набридло. За словами продавця, ферма приносить 150 $ в день.

навчитися торгувати криптовалюта