Маккейн розкритикував держсекретаря Керрі за візит в Москву

Сенатор-республіканець Джон Маккейн розкритикував адміністрацію Білого дому і особисто главу Державного департаменту за проросійську риторику. Так Маккейн висловив своє невдоволення підсумками візиту Джона Керрі в Москву:

" Це найчудовіші коментарі від держсекретаря Керрі, які я чув у своєму житті: тепер ми не повинні позбавлятися від президента Сирії Башара Асада, з російськими все нормально, ми збираємося порозумітися з президентом Росії Володимиром Путіним " - заявив Маккейн.

Політик розкритикував команду президента Барака Обами за поступки Москві під час зіткнень з інтересами Вашингтона на міжнародній арені:

" Це таке пособництво Путіну, якого я не бачив ні при якому іншому президентові " - підкреслив Маккейн.

Політик іронічно прокоментував заочний діалог між претендентом на пост американського президента Дональдом Трампом і Володимиром Путіним:

" Це шлюб, укладений на небесах " - заявив сенатор, прокоментувавши слова Володимира Путіна, який заявив, що " Трамп є абсолютним лідером президентської гонки ". Трамп оцінив цей вислів як " Комплімент від людини, якого поважають не тільки в своїй країні, а й за її межами ".