Mattress Firm - хороший варіант для короткострокової інвестиції

Ще одна цікава компанія, яка випускає квартальний звіт в наступному місяці, - Mattress Firm Holding Corp. (NASDAQ: MFRM). Це черговий ритейлер, який набув значного поширення в США. Компанія займається продажем матраців в 1100 торгових точках в 28 штатах, що робить її найбільшою в своїй галузі.
Серед конкурентів компанії варто виділити Select Comfort та Tempur Sealy. У першій компанії в минулому кварталі прибуток знизився на 40% через витрати на маркетинг. Невдалий час також і у Tempur Sealy, яка нещодавно поглинула Sealy (і отримала нову назву). Поглинання дало тимчасове збільшення прибутку, але невідомо, чи збережеться воно в майбутньому. Плюс до всього, ринок матраців відчуває спад останнім часом.
Таким чином, компанія Mattress Firm виглядає досить привабливою на загальному тлі. Минулого квартал виручка і прибуток компанії виросла на 31% в порівнянні з аналогічним кварталом попереднього року, та й в майбутньому Mattress Firm намір рости. Схоже, що ринок це прекрасно розуміє, тому що компанія зараз торгується по порівняно високою ціною


Якщо поглянути на графік руху ціни акцій цієї компанії, то тут видно, що він слідував бичачому тренду з кінця минулого календарного року. Ціна піднялася з $ 23 в середині грудня до $ 46 У липні. Зараз ціна встановилася на рівні $ 40. 75, що, на мій погляд, не набагато нижча за реальну вартість. Найближчим часом ціна повернеться до значення в $ 45 Якщо не відбудеться ніяких несприятливих подій.
Що ж стосується довгострокового тренда, то тут складно сказати щось певне на користь зростання ціни. MFRM навряд чи зможе забезпечити такий же ріст прибутку, як це було в минулі роки, тому не варто очікувати тут надрезультати
Таким чином, Mattress Firm з позитивного боку відрізняється від своїх конкурентів по ритейлу матраців. Однак і її не можна назвати золотою жилою. Я б запропонував відкрити позиції по ній лише на короткий термін Коли компанія повернеться до рівня в $ 45, але на більше розраховувати не доводиться.