Математика uT Challenge: скільки заробляти і як не втрачати?

Привіт, шановні читачі utmagazine і учасники конкурсу UT Challenge. У цій статті ми поговоримо про цифри, цілі та правила, які допоможуть Вам досягти успіху в конкурcном відборі трейдерів United Traders і уникнути передчасної дискваліфікації.

Отже почнемо з правил

Для прикладу використовуємо UT Challenge RTS.

Щоб пройти відбір Вам треба виконати наступні умови:

Термін конкурсу 20 торгових днів

Прибуток на демо-рахунку 7 500 і вище

Кількість позитивних днів Від 10 днів (від 20 рублів)

Кількість пропущених днів Чи не більше 6 днів

Кількість угод в день Не менш 1 угоди

Сукупний ліміт втрат Не більше 5000 рублів

Денний Stop Loss 1 000 рублів

Денний Stop Loss 1000 руб

У конкурсі Вам буде надано в управління демо-рахунок на 50'000 рублів. Це дозволяє відкрити позицію до 4-х контрактів на ф'ючерс RTS. Мінімальний крок ціни (10 пунктів) відповідає 30-33 рублів для позиції 4 контракту. Таким чином Ви можете максимум втратити 300 пунктів в результаті всіх своїх угод. Як розподілити цей ліміт між угодами ви вибираєте самі: закласти 300 пунктів стоп-лосс на 1 операцію з об'ємом в 4 контракту, або розподілити на 3 угоди по 100 пунктів, або відкривати позиції з меншим обсягом.

Порада: щоб точно не вилетіти з конкурсу через перевищення денного стоп-лосс використовуйте стоп-ордера з запасом 2-3 тика (20-30 пунктів) і враховуйте: що спред ширше під час вечірньої сесії для контрактів Si-12. 14 GAZR або SBRF. Розширений спред обов'язково треба враховувати при постановці стоп-ордерів в вечірню сесію (після 19-00 за московським часом).

Прибуток на демо-рахунку 7 500 і вище

Головне завдання трейдера - заробляти. Скільки потрібно заробляти в день, щоб максимально підвищити свої шанси на успіх? Давайте порахуємо: хоча б 10 днів повинні бути в плюс, 5 днів можна не торгувати і 5 днів Ви, припустимо, будете втрачати близько до 1000 руб. Таким чином, Вам потрібно прагнути заробляти щодня 1250-1500 руб, щоб комфортно себе почувати в разі серії збиткових днів. 1250-1500 руб - це 400-500 пунктів в день на позицію в 4 контракту на ф'ючерс RTS.

Нагадаю, в UT Challenge відсутня брокерська і біржова комісія, що значно спрощує досягнення мети по прибутку. Природно, я не говорю Вам зупиняти свою торгівлю, коли ви досягли прибутку в 1250 рублів. Якщо ринок в цей день дає Вам можливість заробити більше, і Ви впевнено почуваєтеся, таку можливість треба використовувати і заробляти більше. Але якщо ринок знаходиться в неактивній фазі, то не варто переторговивать і входити в невпевнені угоди, з метою ще трохи збільшити результат. Краще займіть позицію спостерігача.

Обмеження за термінами (загальна тривалість, кількість пропущених днів, мінімальна кількість прибуткових днів)

Щоб мати більше шансів і варіантів вибору який день пропустити (якщо ринок раптом зовсім неактивний), реєструйтеся в конкурс заздалегідь. Як правило UT Challenge, який починається в понеділок: публікується в четвер-п'ятницю попереднього тижня. Використовуйте пізню реєстрацію (Last call), якщо ви не хочете чекати початку нового тижня, і впевнені що виконайте всі вимоги за більш короткий термін. Задавайте свої питання, пишіть зауваження і поради в коментарях до даного посту. Мені цікава Ваша думка і досвід. І звичайно ж беріть участь в UT Chalenge, щоб приєднатися до нашої команди трейдерів і отримати капітал компанії в управління!